Prožij rok zdravě

Přihlášení do projektu

CHCETE SE NAUČIT ŽÍT ZDRAVĚJI A BÝT VÍC FIT?

​Představujeme vám náš nový projekt, který vás k tomu dovede!

Spolek Hravě žij zdravě ve spolupráci s týmem STOBu pro vás připravil unikátní projekt Prožij rok zdravě.


​Co vám přinášíme?

Podáváme vám pomocnou ruku ve vaší snaze žít zdravě a spokojeně, být fit nebo zhubnout. Jsme tu, abychom vám pomohli krůček po krůčku změnit životní návyky k lepšímu. Přineseme vám nejnovější informace, zábavné i poučné články, spoustu zajímavých tipů a materiálů a především vám poskytneme podporu a společnost dalších lidí, kteří mají stejný cíl jako vy – žít zdravě.


Co vás čeká?

Budete se vzdělávat, dozvídat plno nových, zajímavých a užitečných informací, ale především vám poradíme, jak znalosti konečně uvést v život. Ukážeme vám, jak jít na zdravější životní styl hravě a jak si zdravý život zpříjemnit.

Součástí projektu nejsou jenom články, recepty a další vzdělávání, ale tím nejdůležitějším je praxe. Proto budou součástí i praktické úkoly, které budete v průběhu projektu plnit. Zjistíte toho docela dost i o sobě, až si vyplníte testy a dotazníky na daná témata.

A aby vás to bavilo, budete soutěžit, sbírat body a vyhrávat. Za vaši snahu budete odměňováni body, díky kterým můžete získat i věcné ceny. Nehodnotíme absolutní skóre, ale především vaši snahu, která sama o sobě je tím prvním a nejdůležitějším úspěchem na cestě za vaším cílem.

A to hlavní na závěr - nebudete v tom sami, podporu dostanete nejen od nás a našich odborníků, ale především i navzájem od všech zapojených účastníků.


Na jaká témata se můžete těšit?

Jak už je z názvu patrné, budeme vás provázet celým rokem 2017 s 12 různými tématy ze světa výživy, pohybu a aktivního životního stylu. V průběhu roku se budeme soustředit na oblasti, které obvykle patří mezi ty náročnější. Na vše půjdeme postupně - nějakou dobu trvá, než si nový návyk zafixujeme, proto budeme každé oblasti věnovat vždy celý měsíc.

Naučíme vás, jak si přidat zeleninu na talíř, aby to nebolelo, jak se víc hýbat, i když nejste zvyklí cvičit, jak vyzrát na ryby, jak dosáhnout doporučeného příjmu vlákniny i jak ubrat na cukru nebo soli. Poradíme, jak si oblíbit luštěniny a jak správně vybírat mléčné výrobky. Kromě toho se budeme věnovat i tématu, jak neřešit stres jídlem a jak odolat vnějšímu toxickému prostředí a zbytečně se nepřejídat. 


Těšíme se na hojnou účast v projektu Prožij rok zdravě, který začíná již 9. ledna 2017!
Váš, Prožij rok zdravě,

průvodce na cestě za lepším životem.

Přihlášení do projektu
Přehled plnění úkolů

Autoři a hlavní partneři projektu

Stob Hravě žij zdravě Fórum zdravé výživy MZČR MHMP Melissa travel

Tvorba projektu byla v roce 2016 finančně podpořena grantem hlavního města Prahy (DOT/04/03/005752/2016) a dotačním programem MZČR „Národní program zdraví – projekty podpory zdraví“ č. SOZ/10675/6306/2016/1.


TOPlist