TOPlist
Sledujte nás:

Vítáme vás v programu Sebekoučink!

Pro přístup k programu Sebekoučink je nutná registrace a přihlášení.

Pokud ještě nemáte účet ve STOBklubu, zaregistrujte se.

Pokud již účet máte, přihlaste se.

Co je Sebekoučink?

Program je tu pro vás, pomůže vám hlídat a sestavit vyvážený jídelníček a především vás bude motivovat k tomu, abyste ho dodržovali. Program je pomocníkem nejen při redukci hmotnosti či udržování shozených kilogramů, ale je vhodný i pro ty, kteří hubnout nepotřebují a jen se zajímají o svůj jídelníček. Jídlo ovlivňuje z velké části i náš zdravotní stav a celkovou kvalitu života, neměl by se tedy o svůj jídelníček zajímat úplně každý?

Sebekoučink je internetový program, pomocí kterého mohou dospělé ženy a muži změnit svůj životní styl.

Program vám pomůže:

  • zkvalitnit jídelníček
  • sledovat množství přijaté energie a hlídat příjem základních a rizikových živin
  • sledovat vaši pohybovou aktivitu
  • hlídat a měnit špatné životní návyky (zaměřit se na psychologické aspekty ovlivňující životní styl)

Jak Sebekoučink funguje?

Funkce programu Sebekoučink vám umožní sestavit si jídelníček tak, aby odpovídal svou skladbou živin a energetickým obsahem hodnotám doporučeným právě pro vaši osobu. Při správném používání poskytuje jednoduchou zpětnou vazbu pomocí tří barev semaforků.

Jídlokoučink

Program hlídá kromě celkového energetického příjmu také příjem základních a rizikových živin (tuky, bílkoviny, sacharidy, SAFA, cukry, vláknina). Kontroluje i denní příjem zeleniny a pitný režim.

Fitkoučink

V programu lze zapisovat pohybovou aktivitu a čas, který jí uživatel věnoval, na základě čehož program vypočítává energetický výdej.

Psychokoučink

Nesprávná životospráva úzce souvisí s návyky, které si člověk během života vytváří. V této části programu má uživatel možnost začít své zlozvyky kontrolovat a cíleně měnit.

Jak Sebekoučink začít používat?

Prvním krokem je zadání vstupních informací, na základě kterých vám program Sebekoučink navrhne plán speciálně šitý na míru vašim individuálním potřebám.

Ve vstupním dotazníku vyplníte tyto údaje: měsíc a rok narození, pohlaví, výška, současná hmotnost, délka cyklu, osobní cíl, běžná aktivita, pohybová aktivita. Věnujte zadávání vstupních údajů dostatečnou pozornost a vyplňujte vše dle skutečnosti, na základě těchto údajů vám program doporučí příjem energie i jednotlivých živin.

Po vyplnění vstupního dotazníku zaznamenávejte poctivě všechny údaje (zkonzumované potraviny a pokrmy, nápoje, pohybovou aktivitu, zvládání psychických podnětů, změnu váhy atd.), neboť pouze tímto způsobem odhalíte slabiny ve své životosprávě a můžete se zaměřit na její zlepšení.

Máte možnost si zvolit čtyř, osmi nebo dvanácti týdenní cyklus, během kterého vám bude program pomáhat a vyhodnocovat vaše úspěchy. Po ukončení cyklu si můžete zvolit cyklus další.

Celý program Nový Sebekoučink se všemi jeho funkcemi si můžete vyzkoušet na 3 dny zdarma, poté můžete v celém cyklu pokračovat po jeho zaplacení. Instrukce k platbě najdete po vyplnění vstupního dotazníku.

Nový Sebekoučink je inovovaná verze původního programu, která má propracovanější výpočty vycházející z nejnovějších vědeckých poznatků, nově sleduje i příjem cukru a vlákniny, má rozsáhlejší databázi potravin, ve které se snadněji vyhledává, a mnoho dalších nových funkcí, které jistě oceníte.

Ceny Sebekoučinku:

  • 4týdenní cyklus: 200,- Kč
  • 8týdenní cyklus: 350,- Kč
  • 12týdenní cyklus: 400,- Kč

Platbu je možné provést on-line kartou nebo převodem na účet.

Doporučujeme zvolit platbu kartou on-line, která zaručí, že vaše platba dorazí okamžitě a budete moct ihned naplno začít využívat program se všemi jeho funkcemi.

Zapisování do Sebekoučinku stojí úsilí a čas. Nicméně věříme, že takto investovaná energie se vám bohatě vrátí a po zbytek života budete těžit ze znalostí kolik dané potraviny obsahují živin a energie, jak vyvážený je váš denní příjem a výdej, kde jste doteď dělali chyby, jak je napravit a mnohem více. Zapisování jídelníčku je velmi důležitá součást (nejen) hubnoucího procesu.

Přejeme, aby se vám program Sebekoučink stal opravdu dobrým průvodcem a pomocníkem v cestě za lepšími návyky a kvalitnějším životem.

Pro přístup k programu Sebekoučink je nutná registrace a přihlášení.

Pokud ještě nemáte účet ve STOBklubu, zaregistrujte se.

Pokud již účet máte, přihlaste se.

Naši partneři