TOPlist
Sledujte nás:

Technická podpora STOBklub

Zpět
Ve skupině: Technická podpora
Počet členů: 3
Založeno: 19. 12. 2019

Máte nějaký problém s fungováním STOBklubu? Napište nám, prosím, zde. Odpovíme Vám co nejdříve.

Komentáře je možné psát až po přihlášení.

01. 03. 2023 19:53

1

22. 02. 2023 18:37

verka.jerabinka
Zvolila jste Původní Sebekoučink, který je bezplatný a již není novým uživatelům nabízen, protože není udržovaný, chybí novější semaforky a vyhodnocení, není doplňovaná DB potravin. Jestli máte zájem o plnohodnotný Nový Sebekoučink, zrušte cyklus Původního Sebekoučinku a v nabídce klikněte na Nový Sebekoučink. Ve Vstupním dotazníku budete nasměrovaná na zaplacení.

22. 02. 2023 16:23

Dobrý den, opět jsem se přihlásila do programu,po letech. Všechno by fungovalo, ale nevím, jak a kde zaplatit 12 týdenní cyklus.Děkuji Věra

21. 02. 2023 14:54

Vendy13
V Jídlokoučinku po zvolení jídelní dávky si tekutiny vyberete z několika kategorií, např. Mléko, Nápoje nealkoholické, Nápoje alkoholické. Nejčastěji zapisované tekutiny (i další potraviny) si můžete označit plusem (+) jako oblíbené v příslušné položce DB a následně vybírat z menšího počtu položek. Po kliknutí na tlačítko "Zobrazit podrobnosti dne" máte zapsané tekutiny v samostatném sloupci. Jako vzor jsem Vám vyplnila 21.2.2023 do Snídaně položku čaj. Můžete si ji smazat.

20. 02. 2023 13:27

Ahoj,
jsem tu nová a chci se zeptat, zda se někde dá také zapisovat příjem tekutin. Jde mil přehled kolik za den toho vypiji. Moc děkuji Vendy

13. 02. 2023 09:46

starec0707
Váhu máte zapsanou. Tlačítko Uložit zůstane aktivní celý týden pro případ opravy.

13. 02. 2023 08:47

Dobrý den, nejde mi zapsat váha... jak mám pokračovat ? nebo píšu špatný formát ?? Děkuji za odpověď

11. 02. 2023 17:44

Dobrý den, děkuji za odpověď. Věc se má tak, že manželka prostě při registraci nedostala zpětnou vazbu na email aby proběhlo zaregistrování. Tak jsem to vyřešil tak že jsem se zaregistroval já z mého pc což proběhlo bez problémů. Tak že registrace je ne mě ale software užívá manželka. Snad to nebude nějaký problém.

11. 02. 2023 16:01

Clott
Clott
Dobrý den, pane Clotte, nejspíš jste to s manželkou překombinovali. Pod uživatelským jménem Clott jste zaevidován jako nový člen Stobklubu Vy. Od 10.2.2023 máte otevřený a zaplacený cyklus Sebekoučinku a v prvním dni je vyplněn Jídlokoučink i Vážení-Měření. Na kartu Přehled v Sebekoučinku jsou přeneseny ze Vstupního dotazníku údaje Vaší manželky (nižší věk, pohlaví žena). Tyto údaje nelze v otevřeném cyklu změnit. V Registraci musí být uvedeno unikátní uživatelské jméno s heslem a e-mailovou adresou.

11. 02. 2023 12:53

Glorča
Ve Vstupním dotazníku ve volbě Zhubnout se uvádí cílová váha. Uveďte cílovou váhu o 1 kg nižší. Po zrušení 3denního cyklu a novém zadání 12týdenního cyklu uvedete cílovou váhu o 10 kg nižší než je uvedená vstupní váha.

11. 02. 2023 09:27

Chtěla jsem si vyzkoušet verzi na 3 dny zdarma a poté případně plán na 12 týdnů, Nedaří se mi však vyplnit vstupní informace, kdy zadávám zhubnout 10 kg za 12 týdnů a píše se mi dole odkaz, že to je více než 6 kg týdně a nepustí mě to dál. Takže nemohu zadat počáteční informace.

10. 02. 2023 18:43

Dobrý den, manželka se nemůže zaregistrovat. Neustále ji to píše problém s ověřením že není robot. Co s tím!

31. 01. 2023 18:34

Děkuji

31. 01. 2023 13:47

jarca44
V programu chyba není. Teď jsem Vám zkusmo přidala položku Eliptické trenažéry (Orbitrac) volné tempo 15 minut k dnešnímu Fitkoučinku i jako první položku svižné tempo k zítřejšímu Fitkoučinku. Můžete si je smazat. Ve dnech 25.-27.1.2023 jste tyto položky normálně zapsala. Jestli máte pomalý počítač, chvíli čekejte, než se Vám položka zapíše.

31. 01. 2023 12:14

Teď jsem zjistila že mi nejde přidat pouze eliptický trenažér. Ani když ho napíšu hned na prvním místě tak se tam neobjeví.

30. 01. 2023 21:09

jarca44
Prohlédla jsem Váš Fitkoučink a od začátku cyklu 23.1.2023 až po dnešní den máte téměř každý den zapsané dvě pohybové aktivity. Jsou zobrazené i v grafu a v detailu přehledů. Neměla jsem problém ani se zápisem další aktivity po kliknutí na tlačítko plus (+). Končíte kliknutím na Uložit pohyb. Pokud u Vás problém přetrvává, popište přesně postup zadávání dat.

Korunka68
Finanční problémy řeší Hanka Málková. Napište jí e-mail na hankamalkova@stob.cz
Kód zadáváte do vstupního dotazníku před potvrzením spuštění Sebekoučinku.

30. 01. 2023 19:47

Dobrý den když jsem měla tři dny zdarma vše fungovalo, ale po zaplacení 12 týdnů se mi nedaří zapisovat pohybové aktivity. Napíšu jednu aktivitu a když chci něco připsat už to nejde. ????

27. 01. 2023 19:48

Dobrý den, potřebuji poradit. Přihlásila jsem se do STOBklubu v Pardubicích pod vedením lektorky Eriky Dykastové. Obdržela jsem kód, abych se přihlásila do sebekoučinku, ale aplikace mi hlásí, že nemám uhrazenou fakturu. Jako členka s unikátním kódem bych měla mít přístup 12 týdnů zdarma. Asi jsem udělala někde chybu, ale nemohu na ni přijít. Děkuji za technickou pomoc Pavla

25. 01. 2023 20:27

starejchemik
Dobrý večer, Petře, omluvu přijímám a ťukám si vodou s citronem. Relaxační a připomínkové blogy a foto jsem dřív publikovala v místech k tomu určených. V této diskuzi, kterou založila Hanka Málková, se snažím jen poradit, když k tomu nepotřebuji informace od programátorů, stačí mi detailní znalost Sebekoučinku a admin přístup do cyklu. Na podzim jsem můj 8týdenní cyklus Sebekoučinku věnovala testování připravované mobilní aplikace, kterou Hanka M. před rokem slíbila uživatelům a o které jsem se dozvěděla z recenzí, protože do té doby jsem používala v Sebekoučinku jen stolní PC. Pracovně to byl dvouměsíční plný úvazek, zpočátku i přes půlnoc, vše na dobrovolnické platformě z nostalgie. Programátorská firma by si samozřejmě testování nechala zaplatit, i když zčásti se jedná o nefunkčnost aplikace z důvodu programátorských chyb. Zadání mobilní aplikace programátorské firmě neznám, přípravu řešil s Hankou jiný tým. Když jsem k testování dostala přístup (testovala jsem v Androidu na Huyawei), bylo to hodně syrové a nepoužitelné, nekorespondovalo to s ostrou verzí Nového Sebekoučinku na webu. Testování mobilní aplikace na webu na obrazovce stolního počítače je sice pro oči příjemnější, ale neodhalí se problémy malé obrazovky. Snažila jsem se urychleně předávat Hance M. dílčí zjištěné chyby a připomínky, aby programátorská firma mohla pracovat a využít i data z mého cyklu s přesným vyznačením chyb a za jaké situace chyba programu nastala. Občas jsem si připadala jako delfská vědma. Můj cyklus byl ukončen a automaticky archivován 16.12.2023 a tím moje účast na testování skončila. Domnívala jsem se, že od nového roku se spustí alespoň beta verze. Nestalo se, zdaleka nejsou otestovány všechny varianty cyklů, tak snad příští rok … Web je čím dál pomalejší a bez přikoupení další oblasti, zrušení starých mrtvolek a omezení archivace na kratší čas už to v tomto režimu přestane být uživatelsky příjemné. V tom Vám dávám za pravdu. Chytrých nápadů by bylo víc, ale možnost jejich realizace neovlivníme, ani ji nezaplatíme.

24. 01. 2023 20:13

Dobrý den paní Naďo, omlouvám se Vám. Mylně jsem se domníval, že máte páky a vliv na zrychlení aplikace. Nástroj je to skvělý, ale p o m a l ý :oD . Nechtěl jsem se Vás dotknout, nemám v pravdě ve zvyku plísnit lidi které neznám, a plísnění mě nebaví. Příjměte prosím moji omluvu a na Vaše zdraví si dám večer decku bílé...pramenité vody. A slibuji, že zde již nebudu rejpat. Své krátké působení zde vnímám jako relaxační a chci zde trochu pobavit pár nadšenců. Mějte klidné dny a já si sypu popel za nepochopení situace. Díky. P

24. 01. 2023 20:04

starej chemik
Prosím, nepleťte si mě se zřizovatelem. Pro STOB s.r.o. se angažuji v Sebekoučinku na dobrovolnické platformě od roku 2010. Důvodem byla moje snaha zhubnout a váhu udržet, což se mi přiměřeně povedlo. Po mojí kritice prvních pokusů STOBu o vytvoření internetového Sebekoučinku před rokem 2010 mě Iva Málková ze známosti požádala o spolupráci, protože v týmu neměla žádného IT. Spolupracovala jsem na analýze a testování sw včetně hledání programátorských chyb přímo v javě. Na výběr programátorské firmy jsem neměla vliv, byla předem laicky vybrána. Technologie se vyvíjí, IT práce jsou drahé a tato oblast jde mimo mě. V současné době řídí Sebekoučink další generace Málkových a když je potřeba, občas nahlédnu a poradím nebo otestuji. Jsem poslední pamětník detailu původního Sebekoučinku a k retru se nedá jen stále přidávat, je nutné i rušit a měnit, neustále testovat každou provedenou změnu včetně vazeb. S programátorskou firmou nekomunikuji, změny navrhuje a zadává Hanka Málková. Ze své původní profese vím, že každý zásah do ostré verze přináší problém a v konečné fázi po zvážení všech aspektů je na firmě, aby rozhodla, jestli produkt dále měnit, rozšiřovat a nabízet.
Váš návrh na 3denní Sebekoučinky zdarma a printscreeny před každým zrušením mě opravdu pobavily, jen jste nedoporučil, co všechno by si měli uživatelé zkopírovat, na jakém cloudu to uložit, jak z toho sestavit přehled pro 4-12 týdenní cyklus a vytvořit si vlastní evidenci všech k tomu účelu zaregistrovaných uživatelských jmen pro 3denní Sebekoučinky zdarma. To se určitě kamarádi pobaví.
Určitě nenabádám uživatele, aby nepsali a snažím se poradit smysluplně. Platí to i pro vyjádření názoru, co se nám na Sebekoučinku nelíbí. Volbou každého je, vybrat si aplikaci, která mu bude vyhovovat. Konkurenčních projektů už je na internetu dost. A prosím nepřekrucovat můj komentář, vnímám to negativně i v politice.

24. 01. 2023 17:03

Že jo, ten komentář 23.1 se povedl. Dal bych sem na něj link, aby se to nemuselo otrocky přepisovat. Ale to by co? To by link musel fungovat :oD . Odzkouším, zdali by to fungovalo jak jsem navrhnul. Jen pro radost. Vzhledem k prskání jsem omylem trefil do černýho. Kapacitu serveru má řešit zřizovatel, a ne uživatel. Vždyť je to ostuda. Buď to zpoplatním pořádně a zajistím chod, nebo to udělám na volné platformě. Uznejte, že návrat do retra někomu vyhovovat nemusí. Za mě je tato pomalost velké mínus, a za Vás zřizovatele je velká ostuda nabádat uživatele, že nebudou li psát, zmizí i problém s rychlostí serveru. Stránku si kopíruju pro zasmání ji pošlu kamarádům. Uživatelsky přívětivé :oD. Just in time.

24. 01. 2023 16:37

Krtecek017
Prohlédněte si informace pod tlačítkem Cíle a body. 23.1.2023 jste měla příjem pod hranicí 5500 kJ, která je určena jako nejnižší pro zelený semaforek příjmu. Proto máte semaforek příjmu v tento den červený a nejsou započítány ani body.
Pokud si tento komentář přečte i starejchemik, ušetří nic neříkajícími komentáři kapacitu serveru. Obzvlášť výživný byl komentář 23.1.2023 12:22.

24. 01. 2023 13:23

Aha, takže namazat na prsa. Nešlo by vyměnit body za zrychlení odezvy serveru? Přeci jenom, když se to načítá 30 sec a to mám rychlost netu velmi vysokou, tak ej to otravné. Asi jako kolem roku 2000, zapnout, zalejt si kafe, udělat svačinu a ouha, ono se to už načetlo :oDD. Děkuji

24. 01. 2023 12:48

starejchemik: Dobrý den, sběr bodů je jen motivační prvek :-) Můžete soutěžit sám se sebou nebo s ostatními "spolubojovníky" na stobklubu.

24. 01. 2023 12:13

Dobrý den, k čemu složí sběr bodů? K čemu je dobré jejich hromadění? Děkuji Vám

24. 01. 2023 08:55

Dobrý den, semaforek svítí červeně z principu, abyste si uvědomil (a) , že začátek je vždy těžký :o) . /jenom trollím/

24. 01. 2023 07:52

Krtecek017: Dobrý den, pokud příjem plníte v rozmezí 90-110 %, tak by měl semaforek svítit zeleně. Zkoušela jsem to a u mě to takto funguje, ale pokud u vás ne, tak někde vznikla chyba. Ověřím to u programátorů.

23. 01. 2023 22:14

Dobrý den. Mám všechny semaforky zelené, jen příjem mi pořád ukazuje červený semafor. I když mám 100%. Kde mám hledat chybu? Děkuji za odpověď

23. 01. 2023 13:43

obchod@aminabotky.cz
Přečtěte si nápovědu (i) v záhlaví Sebekoučinku Jak si prodloužit cyklus Sebekoučinku?
Nejspíš došlo ke změně programu, protože v této informaci je nabízeno jen ukončení a zadání nového cyklu. V častých dotazech k Sebekoučinku 3 dny zdarma je ještě popsána možnost pokračování, kterou jsem nenašla. Zadání úprav aplikace řeší Hanka Málková. Doporučuji zrušit cyklus a zadat si nový 4 týdenní. Třídenní se nearchivuje.

23. 01. 2023 12:22

Přihlašujte se co 3 dny z jiných účtů a dělejte si printscreeny z dnů minulých a máte to zdarma. :oP

23. 01. 2023 11:48

Dobrý den, zkouším Sebekoučink na 3 dny zdarma a ráda bych si zaplatila na 1 měsíc, ale už se mi možnost zaplatit nikde neukazuje. Dekuji Zelenková

14. 01. 2023 20:02

brona.174
Míry se zapisují každé 4 týdny, to znamená další měření až v 5. týdnu. Na obrazovce Fitkoučinku jsou vyznačena pole pro zápis čtverečky.

12. 01. 2023 09:46

Dobrý den, nejdou mi zapsat míry u měření, nevím proč mě to nepustí. Díky za radu :-)

08. 12. 2022 20:18

adriana2:
Opravte si váhu na záložce Vážení-měření. Ve 3. týdnu 5.12.2022 jste uvedla 1032 kg místo 103.2 kg. Ve vzorci pro výpočet pohybové aktivity je i váha (kJ/min/kg ).

08. 12. 2022 08:40

Zdravím.CHyba kj ve cvičení.příklad: 2360kj- /23600kj.

25. 11. 2022 12:58

dobrý den,
velmi se mi líbí vaše recepty. Jen se mi občas ztrácejí. ))) jednou jsem dělala váš makový mug cake a teď ho již na stránkách nevidím.
Nepřemýšlíte o e- booku vašich receptů?
mě by se určitě od vás kuchařka líbila. Krásné prožití nadcházejícího adventu.
Hofmanova

25. 11. 2022 07:53

Chadimová: A v jaké fázi vzniká problém? Žáci se vůbec nezobrazují v záložce Moje stránka nebo se nezobrazí až jejich Sebekoučink? U mě se zdá být vše v pořádku...

25. 11. 2022 07:50

NaďaB.: Dobrý den, můžete prosím přesněji popsat, za jaké situace se to stalo? A jestli na webu nebo v mobilní aplikaci? A po jak dlouhé době cyklu? Pokud jste měla cyklus zaplacený, tak vám zašlu kód na nový cyklus zdarma (napište mi případně na hankamalkova@stob.cz).
Programátoři poslední týdny pracují intenzivně na nové verzi mobilní aplikace, tak je možné, že někde v programu vznikají chyby. Ale určitě nám pomůže, když co nejkonkrétněji popíšete, co přesně se stalo, abychom přišli na případnou chybu. Děkuji a omlouváme se za komplikace.

22. 11. 2022 18:29

Dobrý den, jako lektorka se nemohu dostat na sebekoučink žáků a ještě ráno jsem se tam dostala bez obtíží. Díky

22. 11. 2022 18:19

Dobrý den, také si nejsem vědoma, že bych cyklus zrušila a též mi sebekoučink píše, že je cyklus zrušen. Můžete to, prosím, zkontrolovat? Ráda bych do toho cyklu získala přístup, alespoň do archivu.. Děkuji

22. 11. 2022 12:47

Lipka71: Dobrý den, to je zvláštní, neklikla jste omylem na tlačítko Zrušit cyklus? Ještě se nám nestalo, že by program takhle sám od sebe cyklus zrušil. Pokud jste měla placenou verzi programu a zbývalo vám ještě do konce více týdnů, tak napište na můj email hankamalkova@stob.cz a já vám pošlu kód, abyste si mohla založit nový cyklus a nemusela ho znovu platit.

20. 11. 2022 17:02

Dobry den, zadala jsem dnes váhu a potvrdila. Aplikace mi napsala, ze jsem zrušila cyklus. Můžete prosím prověřit . Dekuji

19. 11. 2022 12:38

Erika Dykastová
Odpověď jsem poslala na Vaši zeď. Kacka321 cyklus zrušila a založila si nový 11.11.2022.

15. 11. 2022 10:30

Dobrý den, u uživatele: Kacka321 se mi v roli lektora nezobrazuje jídelníček z druhé poloviny/konce října. Povolení lektorství bylo zadáno v cca 1/2 října. Ještě před cca týdnem jsem jídelníček např. z 31.10.2022 viděla. Děkuji.

24. 10. 2022 13:40

Petr Sýs
Dobrý den, Petře. Probrala jsem podrobněji Váš uzavřený cyklus a mám pár rad. Píšete, že jste všechno nezapisoval. Alespoň zpočátku je důležité "nelhat" a zapsat všechno včetně "hříchů", i když semaforky budou zářit všemi barvami. To se postupně zlepší. Uvědomte si, co způsobilo Vaši obezitu a na to se zaměřte. Bylo to přejídání, alkohol, nevhodné potraviny, největší porce jídla večer, málo pohybu? Vyberte si jeden cíl v Psychokoučinku a každý den si ho vyhodnoťte. Nebojte se kliknout, že nezvládáte. Máte-li silnou motivaci a vůli, zafunguje na Vás behaviorálně kognitivní teorie, na které Iva Málková STOB založila. Alespoň na mě funguje už 12 let s 5% rozdílem mezi letní a zimní váhou. A když se začnu víc přátelit se sladkostmi, stačí mi jeden cyklus k usměrnění.
Určitě byste neměl mít hlad. V každém novém cyklu zadáváte aktuální základní údaje. Vypočtený bazální metabolismus je orientační podle obecného vzorce. Doporučený příjem kJ máte možnost si na kartě "Nastavení příjmu" změnit v závislosti na pocitu hladu a únavy a dosaženém úbytku hmotnosti. Zkuste si nastavit v prvním týdnu doporučený příjem na 9500 kJ a jezte s výběrem zdravých potravin tak, abyste neměl hlad a nebyl unavený bez ohledu na semaforky. Samozřejmě zvyšte výdej a zapisujte i do Fitkoučinku. Změna doporučeného příjmu je aktuální vždy pro aktuální týden cyklu. Déletrvající pocit sytosti nastává po konzumaci bílkovin, zvyšte je. Např. při pocitu hladu si dejte bílý jogurt nebo sýr light do 3% tuku. Míň solte včetně omezení konzumace více slaných potravin. Při hubnutí by měla být vzájemná bilance příjmu a výdeje záporná a hodnota pod bazální metabolismus jen krátkodobá. Z Vašeho grafu výdeje vyplývá, že je pro hubnutí nedostatečný. Fitkoučink jste moc nevyplňoval, tak ho nelze víc hodnotit, a aby úbytek hmotnosti byly hlavně tuky, chtělo by to zvýšit pohyb na 15000 až 20000 kJ týdně. Přeji sílu a vůli propracovat se do nižší kategorie BMI. Vzhledem k tomu, že chcete pokračovat, to určitě půjde.

23. 10. 2022 19:14

Dobrý den, Váš sebekoučinkový program je velmi motivující, při jeho přísném dodržování šla moje váha velmi rychle dolů, bohužel za cenu značného hladu.
Dokončil jsem 3 měsíční cyklus ale nesplnil jsem co jsem si předsevzal - vím, že chyba byla na mojí straně, nedodržoval jsem předepsané hodnoty a nezapisoval si vše. A to se opravdu musí. Nechci to vzdát - když jsem si začal zadávat další cyklus, uvědomil jsem si v čem asi byla chyba. Program spočítal můj bazální metabolismus na 7400 KJ a já mám naměřeno profi laboratoří a i stále potvrzováno naší "chytrou váhou" bazální metabolismus okolo 9000 KJ. Z toho plyne, že i program byl na mě asi přísnější i v minulém cyklu. Než si zadám nový, chtěl jsem se zeptat, zda to jde nějak upravit.
Moc děkuji
Petr Sýs

07. 10. 2022 20:00

Lídač:
Zrušte cyklus v Sebekoučinku a zadejte ho znovu správně.

06. 10. 2022 19:21

Včera nám začal kurz, který mám zaplacený. Dnes jsem se registrovala do Sebekoučinku, zadala kód, ale mám registraci jako na nezaplacený přístup. Nazpátek se nemohu vrátit, abych zjisila, kde jsem udělala chybu. Co s tím?

03. 10. 2022 11:35

krka@email.cz: Dobrý den, pokud jste kód nezadala, bohužel už zpětně zadat nelze. Je potřeba si cyklus založit znovu a kód uplatnit, poté se vám program otevře jako zaplacený.

Více příspěvků

Naši partneři