TOPlist
Sledujte nás:

Zkušenosti z pobytů se STOBem v r. 2015

Zpět
Autor: ivamal
Počet členů: 20
Založeno: 21. 03. 2015

Komentáře je možné psát až po přihlášení.

25. 09. 2015 20:34

Tak jsme skončili většinu pobytů - dle reakcí se všem líbilo - ještě máme ted skupinu na Sicílii. První nabídka na rok 2016 bude na Dni zdraví, který se koná 17. října a všechny vás na něj srdečně zvu. Pokud by měl někdo zájem o březnový Mauricius, tak na ten je třeba se hlásit do konce září.

20. 08. 2015 09:17

zvu vás na poslední volný pobyt v r. 2015 - kouzelný ostrov Bali

18. 05. 2015 11:22

Byla jsem v Luhačovicích na Stob pobytu poprvé v roce 2002 ještě v hotelu Ogar a nyní již potřetí za sebou v letech 2013-2015. Pokaždé jsem odjížděla nadšená a stejně tak tomu bylo i letos. Nebudu opakovat, co již napsaly dvě pisatelky přede mnou, pro mě to také platí. Zdálo by se, že když se pobyt koná na stále stejném místě a program se dost opakuje, že mi Luhačovice zevšední, ale opak je pravdou. Velkou zásluhu na tom má super parta lidiček, která se tam pravidelně schází, a samozřejmě Miluška s Martou, bez nich by to nebylo ono. A tak doufám, že se rok s rokem sejde a zase se všichni potkáme v Luhačovicích. Už se moc těším !

17. 05. 2015 17:40

Luhačovice poprvé a velká spokojenost. Miluška i Marta byly super, ostatní spoluhubnoucí také velmi příjemní a přátelští lidé. Jela jsem na kurz s cílem nastartovat hubnutí a získat nějaké rady. Rady jsem dostala, perfektně jsem si zacvičila na suchu i ve vodě a jakž takž zvládala túry po krásném okolí. Výborná byla i dietní kuchyně - získala jsem přehled o množství a složení stravy. Takže, co říci závěrem. Kurz splnil a dokonce předčil mé očekávání.

12. 05. 2015 20:51

Luhačovice potřetí... Po třetí jsem strávila nádherný týden v Luhačovicích a opět jsem nelitovala. Setkání se stejnými lektorkami a stejnými spoluhubnoucími bylo opět skvělé. Nečekám, že za těch šest dnů zhubnu, ta doba je příliš krátká, očekávám, že se setkám s těmi, se kterými jsem se rok neviděla, že si odpočinu od celoročního shonu a vypadnu aspoň na pár dní z pracovního kolotoče. Vyvážený jídelníček a přiměřená pohybová aktivita pod vedením Milušky a Marty mi v tom hodně pomůže. Už teď se těším na příští Luhačovice a na všechny milé lidi, kteří tam se mnou byli . Ahoj zas za rok.
20. 04. 2015 12:34

Srí Lanka duben 2015

Ranní nebo večerní procházka po dlouhé písčité pláži, na jedné straně bouřící Indický oceán a na druhé straně džungle, plavání v teploučkém moři, úžasné západy slunce, intenzivní léčba s masáži hlavy, obličeje a dokonalou synchronní masáží celého těla, bylinné zábaly v zahradě a bylinková koupel, akupunktura, širodára, cleaning day, oční, ušni a další léčba, návštěvy "beauty salon", setkání hostů Barberynu na popíjení ovocných koktejlů a čajů se sušenkami, taiči, jóga, výlety. A samozřejmě ajurvédská strava se zeleninou a ovocem od výmyslu světa, skvělými rybami a sladkostmi. Oddych na lehátkách pod exotickými stromy nebo palmami, povídání a setkávání se při různých aktivitách se skvělými ženskými. Milý, usměvavý a přátelský personál, které splní každé přání, - to se mi vynoří v paměti, když si vzpomenu na tři nádherné týdny. Doufám, že pohoda a energie z pobytu mi vydrží co nejdéle.

Srdečně zdraví

Viera Hudečková

16. 04. 2015 20:48

Srí Lanka - březen, duben 2015
19 " holek" strávilo nádherné dny na Srí Lance - dejme jim slovo

Dáša Kohutová
Ahoj holky
Stravu dodržuji, pijí teplou vodu a pořad jsem veselá. Jinak jsem si založila tajné konto,nechám si tam posílat důchod a jedu s vámi příští rok.


Ljuba Tomaszkova
Máte pocit, že jste utahaní, že už toho je na vás moc, že chcete udělat něco pro své zdraví? Ano, tak vaše rozhodnutí, že absolvujete alespoň 14 denní pobyt v nejstarším ajurvédském centru na Srí Lance, je to pravé. Právě jsem se vrátila a jsem opravdu velmi spokojená. Věřím, že stejně jako před 2 lety si toho všimne i mé nejbližší okolí, že jsem v pohodě, že se cítím dobře. Vše s čím jsem se během pobytu setkala, bylo bezchybné, maximální péče o tělo i duši, k tomu výtečné a hodně zdravé jídlo, stále usměvavý personál, pěkné počasí, ideální koupání, pro ty, kteří nehovoří plynule anglicky – péče Ivy Málkové , jedním slovem – pohoda ……………..


Elena Bumbalová
Milé dievčatá ,
posielam Vám všetkým srdečný pozdrav zo Slovenska , kde už vládnu teploty okolo 19 - 20 stupňov cez deň. Celú cestu domov sme zvládli bez problémov, naše lietadlá meškali, ale nakoniec sme stihli aj rýchlik smerujúci na Slovensko. Môj prvý vstup na martinskú pôdu som absolvovala jemným pádom zo schodíka vlaku - bol totiž to dosť vysoký a môj kufor dosť ťažký, tak som si rozbila koleno a urobila dieru na mojich nohaviciach. Smiala som sa sama na sebe, že taká detoxikovaná a oddýchnutá som sa stihla okamžite dokaličiť na slovenskej pôde.... Už som zvládla aj príval práce a trojdňový cvičiaci víkend v Čechách, ktorý tiež bol spojený s mojou prácou. Myslím na Vás, že čochvíľa aj vy budete baliť kufre a odchádzať domov.....Stále nosím v sebe živé spomienky a niektorým zvedavcom som už aj porozprávala o svojich zážitkoch a o tom, ako sa mi to všetko páčilo... škoda, že už je to všetko za mnou... Verím tomu, že budúci rok si to opäť zopakujem. Ďakujem Vám za príjemnú spoločnosť a prajem Vám, aby ste si posledné chvíľky ešte užili a šťastne sa vrátili späť na rodnú pôdu o množstvo zážitkov ťažšie a o pár kíl a starostí ľahšie...

21. 03. 2015 19:15

Únor 2015 a je to jasné – jako každoročně přinejmenším po patnácté přivítaly STOBačky Kanárské ostrovy s osvědčenou kanceláří Canaria Travel. Po celých 14 dní svítilo nejen sluníčko na Fuerteventuře, rozzářená byla i cvičitelka Miluška, a všichni účastníci zájezdu. Dejme jim slovo:
Zdenka Jurová
Kondiční pobyt na ostrově Fuerteventura jste vymyslely a připravily výborně. Bylo to zřejmě to nejlepší, co jsem pro sebe v poslední době udělala. Cvičení s Miluškou, společnost, Morro Jable, moře, pláže, počasí, všechno bylo úžasné a nabilo mě pozitivní energií. Ráda bych si Morro jable zopakovala též příští rok.

Jana Jůzlová
Fuerteventura je překrásná. Načerpala jsem nové síly. Velice se mi líbí okolí, výborné ubytování, nákupní možnosti jsou skvělé. Ráda bych příští rok znovu tento zájezd absolvovala. Miluška Nová je opravdu skvěla po všech stránkách.

Ivana Klánová
Ahoj Ivo bylo to uzasne. Moc se mi libilo a rada bych pristi rok znovu na stejne místo. Vyvedlo se pocasi i cviceni. Neni co vytknout. Diky za tuto akci a tesim se priste.

Nina Všetečková
S pobytem na Fuerteventuře jsem byla velmi spokojená, jen jsem litovala, že jsem nejela na 14 dnů. Pokud to v příštím roce půjde, napravím to. Se stobem jsem jela podruhé a opět pobyt splnil všechna má očekávání. Výborná cvičitelka, která navíc vytvářela pocit pohody a velmi dobré ubytování. Pokud by se příští rok jelo na stejné místo, neměla bych námitky. Přeji zdar a zdravím.

Radka Lainová
Byla jsem velmi spokojená. Litovala jsem jen, že jsem se nerozhodla pro dva týdny. Lokalita je dobře zvolená, klid, ale zároveň nákupní možnosti, krásná pláž i okolní příroda. Ubytování dobré, myslím, že bydlení po dvou je ideální. Velice spokojená jsem byla i s cvičitelkou, která byla profesionální a příjemná a vše zvládala s přehledem. Nejela jsem prioritně zhubnout, ale za sluncem, odpočinout si a zacvičit. Za celou dobu pobytu nenastala nejmenší komplikace. Jedinou výhradu snah mám k tomu, že hotel neposkytuje wifi a že požadovali platbu i za TV.
Se STOBem jsem sice byla poprvé, ale už 20 let cestuji s CK Arsviva a s CK Umělecký klub i pracovně, takže mám srovnání. Příští rok pojedu na dva týdny, pokud to bude jen trochu možné.
Děkuji a těším se na další pobyt se cvičením.Ať se Vám daří.


Štěpánka Šilhánková
Na Fuerteventuře se nám zase moc líbilo - ubytování, organizace, cvičení, příroda, počasí, ryby a rády bychom tam jely opět příští rok - to jsme si na místě odhlasovaly, zeptej se Milušky. Já jsem zhubla 3,20 kg a získala pěkné druhé místo. Na Kanárech se mi líbí stejně jako na Hawai, v něčem i více - lidi jsou tam normální, není tam tolik snobů a život tam není tak předražený, akorát moře je na Kanárech moc studené. Pobyt na Kanárech mne nastartuje na celý rok.

Jitka Beňová
Pobyt na Fuerteventuře byl výborný. Byla jsem tam už třikrát a ráda si pobyt ještě několikrát zopakuji. Je to tím, že toto místo je ideální pro naše pohybové aktivity. Tak dlouhé a krásné písečné pláže se na Kanárech snad ani nenajdou, cvičení ráno u pláže a pak chůze s holemi několik km po pláži je prostě úžasné. Také ubytování v hotelu, možnost nákupů a vše ostatní vyhovuje pro naše potřeby. Jsem pro pobyt v této lokalitě i v příštím roce. Vynikající je i naše cvičitelka Miluška se kterou moc ráda jezdím i na jiné pobyty. Zjistila jsem, že pobyt u moře v únoru je výborný, zima rychleji uteče a už se těším na další pobyt v červnu.

Olga Bohmová
Na počátku dost uspěchaný průběh rozhodnutí a totální nepřipravenost na tak "dlouhý" pobyt, ale vidina rozpohybování v zimním obdobím zatuhlé karoserie, byla silnější. Výsledek předčil mé očekávání a už teď se těším na příští rok. Průběh celého pobytu, pohybová vytíženost, výborná poloha hotelu a příjemná atmosféra pod vedením Milušky, vytvořily dva týdny krásného nastartování jara. Určitě bych si chtěla na Fuerteventuře, ve stejném období roku 2016, tento pobyt zopakovat pod vedením Milušky Nové. Moc děkuji, a jak dovolí situace, budu se snažit naplánovat v tomto roce ještě jeden termín od STOBU.

Jarka Kaňková
Dovolená byla jako vždy super, počasí nám tentokrát přálo a Miluška přesně ví, jak zatočit s babskými faldy a faldíčky, je vždy usměvavá a pohodová. Na Fuerteventuře se mi líbí, ubytování nemá chybu a nákupové možnosti jsou bezva, zejména zásobování supermarketu dole vedle hotelu. S ubytováním na Gran Canaria se to nedá srovnat, proto bych se tam nechtěla vrátit. Pokud by byly slušné 2-lůžkové apartmány na Lanzarote, nebránila bych se změně. Zatím je pro mě Fuerteventura jednička.

Více příspěvků

Naši partneři