TOPlist
Sledujte nás:

Datum registrace: 07. 05. 2012

Jak si nahrát profilovou fotku?

marikabak

Získané body

Tento měsíc: 0
Celkem: 9634
Zobrazit více

 

?

Jak sbírat body

Počítadlo pohybu

Můj pohyb
Chůze: 0 km
Kolo: 0 km
Cvičení: 0 h 0 min
 
Všichni uživatelé
Chůze: 120026.90 km
Kolo: 63044.63 km
Cvičení: 5010 h 56 min

Přátelé

?

Jak požádat o přátelství

marikabak

Jak psát blog?

Upozornění: Jedná se o blog uživatele STOBklubu, který neprochází kontrolou a nemusí splňovat zásady STOBu.

Opět nalezené stánky STOBu !!!

07. 07. 2020

Ahoj po dlóóóóuhé době smiley

No řekla bych že,je to i nějaký rok !!! A opět znovu s váhou, se kterou nejsem angry ,ale vůbec spokojená !!! crying Naposled jsou moje příspěvky z roku 5/2017. 

Co se od té doby změnilo ?? 

Je to rok a půl, co jsem rozvedená a můj život se od té doby trochu ustálil a dal zase nějak do pořádku.

Nechtěla jsem žít v manželství, které skomíralo již nějaký čas,ale asi jako každá (nebo většina) doufala, že se to změní. Nezměnilo se to a nakonec jsem to byla já, kdo to zavinil a asi i rozsekl.Nebo vyřkl ortel !!! surprise

Nikdy, neříkej nikdy !! Opět se mi to potvrdilo.

A já si uvědomila, že s kamarádem, se kterým se známe 10.let bude něco víc.blush On mezitím ovdověl a já nechtěla už zachraňovat umírající manželství.

ON mi ukázal,že není jen práce na poli, kdy potom tchýně rozdává Vaši píli a pot Vašim švagrovým. Manžel, který Vás přes žňovou sezonu ovládá telefonem, kde a kolik meruněk je potřeba natrhat a pak prodat. Sadaření je jeho koníček, ne MŮJ !!! frown

Prostě pohár přetekl a děti ( 21 A 18.LET) už skoro žijí své životy.A tolik mě (nás) nepotřebují. Chtěla a chci být ještě šťastná. heart

Jenže !! Příteli se líbím taková jaká jsem, bere mě i s tou mou váhou, která se díky rozvodu a pak následnému chaosu vyšplhala opět k 90. kg !!  a to se nělíbí mně !!! 

Nejen, že funím do schodů, sotva se sehnu pro věc na zemi nebo bolí záda,jinak než dřív. Díky autu, už neznám kolo.A čas na sebe věnuji pro někoho jiného.

CHCI ZMĚNU, i když nevím jak začít. Nemůžu se dokopat !!! už několikrát jsem začala,ale chybí pevná vůle nebo to správné cvaknutí v hlavě !!

Proto jsem napsala své řádky a prolistovala stránky Stobu.Třeba mě to nakopne nebo trkne, když to nejde reálně a pořádně !!! wink Třeba mi Vy dáte nějakou radu a pomůžete mi. cheeky  

Ahojky a snad brzy zase něco napíšu. yes

 

 

 

 

Hodnocení (2 hlasů):

Komentáře je možné psát až po přihlášení.

08. 07. 2020 11:02
Ahoj, vítej zpátky :-) Už to, že jsi se vrátila, je dobrý začátek. Držím palce, ať se ti podaří najít správnou cestu ke svému cíli!
08. 07. 2020 09:51
Vítám tě zpátky a držím palce. Ale myslím, že když jsi zvládla se svým životem takový obrat, že tady to pro tebe bude brnkačka. Hodně štěstí !
08. 07. 2020 07:16
Ahoj, vítej zpět. Tady je dobrá parta a na sebekoučink nedám dopustit. Takže to určitě tady zas dáš a budeš mít kila podle svých představ. Ale jak jsem psala v jiném blogu, sluší ti to i teď.
08. 07. 2020 00:24
Trochu navážu na Sifaku. A pár dat z mého života: V 54 letech jsem ovdověla, o šest let později jsem přišla o jediného syna a tím pádem i o vnuka, kterého vídám jen velmi sporadicky. Po odchodu do důchodu jsem opustila židli šéfovskou a postavila jsem se k plotně v mateřské školce, podařilo se mi tady potkat pár lidiček, které se spojily do Šlápot a navázaly se na ně další a je nás celkově tak kolem třiceti, které rády spolu někam vyrazí. Skvělá parta, která mi po výše popsaných životních karambolech pomohla najít sama sebe a ukázala mi světlo na konci tunelu a pomohla mi k tomu světlu dojít. Teď v 65 letech stále ještě pracuju, dělám vrcholovou sportovní kynologii díky dlouholetému kamarádovi, se kterým jdeme po společné cestě. Ale na tuhle cestu mne přivedly Šlápoty, se kterými stále a ráda chodím. Plánuju vychovat ještě jednu psí sportovkyni a doufám, že mi osud dopřeje si s ní ještě zazávodit, třeba na mistrovství republiky. Nikdy není pozdě začít znovu. Jenom k tomu člověk musí najít odvahu a je dobré mít kolem sebe lidičky, kteří Tě podrží, když docházejí síly. Nebýt STOBu nedokázala bych to. I tobě přeju odvahu a hodně štěstí
08. 07. 2020 00:17
Vítej zpátky, všichni ti budeme držet palce, ať najdeš svoji cestičku k cíli.
07. 07. 2020 21:57
Nový začátek života je výborná motivace, přeji ať se daří.
07. 07. 2020 21:35
Když sis dokázala uspořádat život, určitě se popereš i s tou váhou, víš co a jak, tak pomalu začni plnit si nějaké menší cíle, je jen na tobě co si zvolíš :-). Ideálně přidej pohyb, chůze, kolo to je jedno, hlavně se začni zase hýbat ( teda ne že vletíš do posilovny a strhneš jim tam všechny stroje, nebo nazuješ tenisky a vyběhneš s úmyslem doběhnout maratón....,) Prostě nepřepálit začátek.... K tomu najeď na osvědčené semaforky a ono to půjde :-).

Jo a ještě nezapomeň, neděláš to kvůli chlapovi, aby ses mu líbila, děláš to v první řadě pro sebe, pro své zdraví, to je ta nejlepší motivace :-)! Tak držím pěsti, ať se ti daří :-)!
07. 07. 2020 21:28
Už to že jsi tady a že víš, že chceš zahodit kila, která ti vadí , je skvělý první krok.
07. 07. 2020 21:08
Ahojky, držím palečky k novému začátku, už to, že jsi se vrátila, je krok správným směrem. Já sama jsem se vrátila, protože mi to tu vlastně chybělo. Tak ať to klapne a želvička ať pádí:-)
07. 07. 2020 17:55
MArťo, když nemáš motivaci v podobě erotického prádelka, nebo podprdy s peřím, jako naše kuželkářka Máša, tak to máš složitější. Jediná investice co zabere je investice do sebe sama. Dokonce i ta vnoučata se ti časem rozutečou i když budeš chtít být skrzevá nich ve formě. Vlastní zdraví, to je to, co tě bude doprovázet (nebo taky ne) celým životem.
Nebo přijď mezi Šlápoty, my tě pochválíme:-)
Ještě ti tu přijde poradit naše odbornice na druhé životy Jiřka 55. Třeba ona ti přidá nějaký spešl nápad. Tož ať se daří křečíku. My zvířátka musíme držet pohromadě:-)
07. 07. 2020 16:49
Ahoj, ráda tě tu opět vidím :-) Když jsi dokázala udělat tak velký krok a začít nový život, tak hubnutí určitě zvládneš. Jen si to srovnat v hlavě a pomalu jít za svým cílem. Tady najdeš podporu. Držím palce, ať se daří:-)

Kvíz o ceny

Soutěž o 5 poukazů na eshop REJFOOD v hodnotě 400 Kč
Soutěž byla ukončena. Gratulujeme vítězům:
LadyPaula
Simmonska
Libara
Capart
Ilona92

Ankety

Jaké nové recepty byste chtěli na STOBklubu?

Naši partneři