TOPlist
Sledujte nás:

NOVINKA E-book Mlsej zdravě se STOBem

Zpět

Jak mlsat a nepřibrat?

Najít odpověď na tuto otázku je snem každého milovníka sladkého (i slaného) mlsání.

A právě pro ty je tu „e-knižní“ novinka od STOBu, která kýženou odpověď zná…

Mlsej zdravě se STOBem – to je jedinečný e-book, který vám na svých stránkách plných receptů a rad řekne nejenom CO mlsat ale také JAK mlsat, abyste skutečně nepřibrali a mohli mít ze svého jídelníčku dobrý pocit.

Nový e-book si můžete pořídit už nyní na našem e-shopu. Vy, jako účastníci projektu Výzva 52, od nás navíc máte startovací slevu 20 %! Stačí při nákupu zadat kód "vyzva52". Tato sleva navíc platí i pro rovněž nově vydaný e-book Aby jídlo bylo vaší radostí, a ne starostí

Sladké (i slané recepty), na kterých si pochutnáte bez výčitek

Mysleli jste si, že pokud chcete zhubnout a žít zdravě, musí sladkosti jako čokoládový dort, muffiny nebo mramorová bábovka nemilosrdně letět na pomyslný „black list“?

Po otevření tohoto e-booku zjistíte, že rozhodně nemusí! Recepty, které jsme pro vás do e-booku vybrali jsou zdravějšími variantami klasických sladkostí. Ovšem s pečlivě propočítanými výživovými hodnotami, které se pohodlně vejdou do každého zdravého (i redukčního) jídelníčku. Obsahují totiž méně cukru i tuku a mají tak nižší energetickou hodnotu.

Autorka receptů Hanka Málková je totiž nejenom zapálenou kuchařkou, ale především odbornicí na výživu a potraviny. „Na své recepty koukám vždycky ze dvou stran - kritickým okem výživářky i milovnice zdravého a dobrého jídla. Jsem přesvědčená, že mlsání není třeba si zakazovat ani při hubnutí. Je ale potřeba vybírat kvalitní potraviny a znát pár fíglů, díky kterým recepty obohatíte o pozitivní živiny a dáte jim zároveň skvělou chuť i bez zbytečného nadužívání cukru, tuku nebo soli.“

    

Výživová okýnka, který vám poradí, jak mlsat skutečně zdravě

Kromě inspirace v podobě zdravých a chuťově skvělých receptů získáte společně s e-bookem ještě něco navíc. Na jeho stránkách se totiž krok za krokem naučíte, jak si takové skutečně zdravé a vyvážené mlsání můžete připravit i sami bez naší pomoci.

Celým e-bookem jako červená nit prochází jednotlivá výživová okýnka se skutečně praktickými radami a informacemi, jak „to“ dělat zdravěji a lépe. 

Díky výživovým okýnkům se dozvíte…

  • Jak ztlumit chutě na sladké na minimum
  • Jak mít pod kontrolou strašáka jménem glykemický index
  • Jak mlsat (téměř) bez cukru
  • Jak obohatit mlsání o zdraví prospěšnou vlákninu nebo potřebné bílkoviny
  • Jak při pečení omezit množství nevhodného tuku

… a mnoho dalších zajímavých a pro zdravé mlsání nezbytných informací.

Mlsání není hřích... ale musí se umět

E-book Mlsej zdravě se STOBem není jen obyčejná načančaná kuchařka, jakých je v knihkupectvích a na internetu stovky. Je to chytrý pomocník a komplexní průvodce, který vám ukáže, že mlsání bez výčitek může být součástí zdravého životního stylu. I toho vašeho.

Tak co, jdete do něj? Stačí pár kliknutí na našem e-shopu a e-book si můžete pohodlně a navíc se slevou stáhnout do svého počítače i chytrého telefonu a mít ho po ruce vždy, když vás přepadne chuť na sladké.

Hodnocení (13 hlasů):

Komentáře je možné psát až po přihlášení.

15. 12. 2018 20:30
Vypadá to moc krásně.
12. 12. 2018 23:19
Nahlédla jsem a vypadá bezvadně.
12. 12. 2018 23:10
Mám koupeno a určitě doporučuji i ostatním.
12. 12. 2018 20:12
Zvážím jeho koupi :-)
12. 12. 2018 19:23
Určitě super, mám jeden e-book a je krásný

Naši partneři