TOPlist
Sledujte nás:

Časté dotazy

Jakým způsobem funguje kalendář v Sebekoučinku?

Nový Sebekoučink

Aktuální datum se v kalendáři zobrazuje zeleným čtverečkem. Pokud zapisujete či nahlížíte do jiného data, je políčko v kalendáři zvýrazněno modrým rámečkem.

Navíc je zakroužkováno datum, které je prvním dnem týdne vámi zvoleného cyklu. V tento den byste měl/a zapsat svoji váhu (případně vaše tělesné míry) do tabulky v záložce "Vážení-měření".

Zapisovat lze v daném cyklu i zpětně, plánovat můžete až na týden dopředu. Po skončení cyklu lze zapisovat jen zpětně, po třech dnech po skončení bude cyklus automaticky ukončen a archivován. Archivaci můžete provést i ručně do tří dnů po skončení cyklu.


Původní Sebekoučink

Kalendář v programu sebekoučink můžete nastavit buď na aktuální datum kliknutím na tlačítko "nastavit kalendář na dnešek", nebo kliknutím na požadované datum. Aktuální datum se v kalendáři zobrazuje zeleným čtverečkem. Pokud zapisujete, či nahlížíte do jiného data, je políčko v kalendáři zvýrazněno modrým rámečkem.

Navíc je zakroužkováno vždy datum, které je prvním dnem dalšího týdne vámi zvoleného cyklu. V tento den byste měl/a zapsat svoji váhu (případně míry) do tabulky v záložce "Vážení-měření".

Hodnocení (7 hlasů):

Naši partneři