TOPlist
Sledujte nás:

Datum registrace: 10. 01. 2014

Jak si nahrát profilovou fotku?

janca7

Sebekoučink

Zaplacený cyklus 2017/1 archivován automaticky dne 13.04.2017

Získané body

Tento měsíc: 0
Celkem: 1275
Zobrazit více

 

?

Jak sbírat body

Počítadlo pohybu

Můj pohyb
Chůze: 0 km
Kolo: 0 km
Cvičení: 0 h 0 min
 
Všichni uživatelé
Chůze: 130389.64 km
Kolo: 67560.67 km
Cvičení: 5455 h 44 min

Přátelé

O mně

Jmenuji se Jana. Jsem z okolí Prahy (konkrétně od Dobříše) a v Praze na Smíchově taky pracuji v České pojišťovně (už patnáct let). Bydlíme s manželem v domku se zahrádkou, kde běhá naše retrívří pejsková Sárinka. Mám jednu dceru, která už je dospělá a žije s manželem a malým vnoučkem momentálně v Budapešti. Jsem moc ráda, že jsem (díky odkazu v MF Dnes) objevila tuhle stránku. Mám ráda tabulky a přehledy všeho druhu a tabulka, která je v sebekoučinku mě uchvátila tak, že první dny jsem nemyslela na nic jiného než na to, jak tam zapíšu další jídlo, co to udělá s bílkovinami, co s tuky a jak to spočítá SAFA?
Jinak jsem už hubnula vícekrát a dvakrát opravdu výrazně (o cca 20 kg) - vždycky jsem váhu udržela několik let, ale pak postupně a pomaloučku jsem opět šplhala nahoru. Doufám tedy, že teď se mi to podaří znovu a bude to mít delší účinek. Tři kilogramy jsem zhubnula ještě před tím než jsem přišla sem a z tohoto webu jsem nadšená.
Tak držím palce všem plnoštíhlým krasavicím a krasavcům - a dámy, pánové JDEME DO TOHO!!!

Kvíz o ceny

Soutěž o produkty Meggle
Soutěž byla ukončena, gratulujeme výhercům. Výhru je nutné si vyzvednout na Dni Zdraví 22.10.2022 v Praze na Pankráci. Více info zde

Ankety

Jaké nové recepty byste chtěli na STOBklubu?

Naši partneři