TOPlist
Sledujte nás:

Zkušenosti z pobytů se STOBem v r. 2014

Zpět
Autor: ivamal
Počet členů: 20
Založeno: 16. 05. 2014

Prosíme absolventy pobytů, aby napsali, jak byli s pobytem spokojeni, co je zaujalo apod. Pomůžete tím dalším zájemcům o pobyty si správně vybrat. .

Komentáře je možné psát až po přihlášení.

01. 01. 2015 11:12

V prosinci jsme uspořádali předvánoční víkend na Konopišti s cvičitelkou Dagmar Jackson. Zapomněla jsem dát účastníkům hodnotící dotazník a pobytu, tak mně napsali reakce na mail - musím říci, že všechny byly pochvalné, tak některé dávám sem, třeba vás namotivují také k pobytům se STOBem.
Pokud byste chtěli zažít Dášu také vy osobně, tak pražští mohou navštívit Dášino cvičení (v ZŠ Plamínkové NIA, pilates a v ZŠ Sázavská cvičení SM systém) a ostatní mohou jet v červnu s Dášou na pobyt do Albánie.

Předávám slovo účastníkům zájezdu a těším se s s vámi na pobytech v r. 2015 - již v únoru se můžete se STOBem vyhřívat na Kanárských ostrovech.
Hana
pobyt se STOBem na Konopišti byl pro mne úžasný zážitek ve všech směrech:
- jsem velmi ráda, že jsem mohla poznat Dášu, velmi milou a příjemnou osůbku, která nás celým pobytem provázela s úsměvem a programem se trefila přesně do toho, co jsem hledala
- poznala jsem pro mne dosud neznámý druh pohybu, který mě uchvátil - tanec NIA, ze kterého jsem byla opravdu nadšená
- cvičení Makaho i masáž shiatsu budu velmi ráda využívat i nadále doma
- volný vstup do bazénu a sauny byl bezva, vyplnila jsem tím tu trochu volného času, co zbyla mezi cvičením, převlékáním, jídlem a spánkem :-)
- zdravému jídlu se nedalo nic vytknout, stejně tak i ubytování bylo na jedničku
prostě ode mne dostal tento "hýbací" pobyt plný počet bodů a vážně mu nelze nic vytknout. Jako zvláštní bonus kladně hodnotím i obrovský počet vyšlapaných schodů v průběhu celého víkendu.
Marcela
Víkend na Konopišti se vydařil navzdory nepříliš příznivému počasí.
Myslím, že v této předvánoční době je to příjemné zastavit se a dopřát si relaxace, kterou nám pobyt poskytl v plné míře.
Díky tomu, že je Konopiště tak blízko od Prahy, je výhodné tam strávit kterýkoli víkend, třeba i prodloužený (s využitím svátku 17.11. nebo 28.10.).
S ubytováním jsme byly spokojeny, wellness byl velmi příjemný, hlavně že bylo možno ho využívat kdykoli a neomezeně.
Cvičení s Dášou bylo prima, chodím na její hodiny cvičit do Plamínkové už druhý rok, ale ještě to zase bylo pestřejší a zajímavější, než co znám z hodin pilates a fit slow dance. Zkrátka super.

Míla

Vážená paní Málková,
ze všeho nejdřív chci chválit cvičitelku Dagmar, která je úplně úžasná a její veliký úsměv nám celý víkend nahrazoval sluníčko. Cvičení bylo velice pestré, ze všeho nejvíc se mi líbil tanec NIA a "Mele Pele" a cvičení na válcích. Dagmar nás cvičením provedla jak po stránce fyzické, tak i psychické, tak aby bylo posílení, protažení i uvolnění co nejúčinnější. Určitě bych s ní zase na cvičební pobyt jela.

Golf resort byl hezký a velkou výhodou pro mne byla jeho poloha blízko Prahy. Ocenila jsem také chutné a dietní jídlo. Určitě bych do něj znovu jela.

Děkuji Vám za stromeček užitečných rad na Vánoce.

Karin
Dobrý den,
děkuji za pěkně zorganizovaný a připravený víkend. Jsem ráda, že jsem se rozhodla právě pro tento termín. Zkusila jsem možnost zmírnit předvánoční shon a užít si víkend pro sebe. Ubytování bylo bez chyby, wellness spolu s bazénem, saunou bylo úžasné a jídlo bylo super. Co víc k tomu dodat. Dáša byla velmi příjemná a vstřícná. Jen se přiznám, že na ten druh pohybu, který nabízela, zrovna zaměřena nejsem. Mám raději styl: bodystyling, aerobic,.....prostě více dynamiky při cvičení. Proto jsem byla ráda, že byl k dispozici bazén.
Opravdu jsem si odpočinula a užila jsem si pobyt na Konopišti.
Moc děkuji a přeji hezký a příjemný předvánoční čas.
S pozdravem Karin

Dagmar

Pobyt byl vynikající, Dáša také, protože je to první cvičitelka po letech co mi jenom cvičením postupně odblokovala záda a uvolnila zablokovanou ruku. Jen chválím, dala nám opravdu hodně ve cvičení a také v předvánoční atmosféře, kdy se člověk zastavil a věnoval jen sobě. Cvičení bylo rozmanité a zajímavé tím, že se cvičily různé druhy cvičení např. jako MIA a Makaho. Na podobné akce mohu Dášu jen doporučit.

Konopiště bylo také velmi dobře zvolené, blízko Prahy. Jednalo se o luxusní ubytování s wellness a tím, že hotel nebyl plný, tak nám wellness bylo prakticky celé k dispozici. Takže se dalo použít jako náhradní program při deštivém počasí.


Jiřina
termín mi naprosto vyhovoval, vůbec jsem si při objednávce neuvědomila, že je to před vánoci (stejně by mě to neodradilo) a myslím, že do vánoc je ještě daleko
- lokalita - rozumná vzdálenost od Prahy, takže se na cestě nestrávilo moc času
- hotel - perfektní (příjemný personál, veliký pokoj, ohromná koupelna, krásná a veliká tělocvična se spoustou pomůcek, výborné jídlo, krásné balneo centrum). Jela bych sem určitě znovu.
- Dáša Jackson - pro mě ohromné překvapení, nikdy jsem nezažila cvičitelku tak empatickou a příjemnou, neustále překvapovala novými a různými typy cvičení, úžasná ranní rozcvička, tanec Nia, shiatsu masáže, pěnové válce,....... S ní bych jela cvičit kamkoliv.
- organizace programu - naprosto vyhovující, dopoledne několik různých cvičení, odpoledne turistika (i když počasí nebylo nic moc), potom bazén, po večeři shiatsu. Líbilo se mi, že většina času byla využita různým cvičením, takže efektivita pobytu byla vynikající.
Doufám, že budete ještě nějaké víkendy s Dášou organizovat.

29. 11. 2014 22:32

Na webu už máme nabídku na pobyty - udělejte si radost - a nadělte si k vánocům hezké zážitky

09. 10. 2014 23:39

Na dni zdraví bude první nabídka na pobyty v r. 2015 a chystáme spoustu zajímavostí a novinek Albánii, Menorcu, z tuzemska bude novinkou Třeboň a nyní chytáme zhruba za tři týdny Thajsko - zájemci hlaste se obratem .

25. 09. 2014 14:05

Chtěla bych poděkovat Janě Habartové za skvělou organizaci a vedení na právě skončeném pobytu v Řecku - Panteleimonas. Jani, bylo to úžasné a pobyt se mi moc líbil. Nejvíce jsem ocenila variabilitu a pestrost cvičení. Pobyt trval 10 dní, cvičení se konalo 2x denně a pokaždé bylo jiné, jinak zajímavé. A nejen cvičení bylo zajímavé, i všechno ostatní. Díky za skvělé rady a povzbuzování do našich dalších " hubnoucích" dní. Doufám, že se 18.10. uvidíme !

11. 07. 2014 09:56

Zbytečné obavy - voda byla super. Bylo nás na jednom raftu 4 a na druhém 5 a občas jsme dřely raftem po dně :-) A to nikoli proto, že bychom tolika vážily, ale že nebylo tolika vody. Ten více obsazen musel být dokonce na některých úsecích "roztlačen" :-) Nicméně i v případě více vody by to byl prima výlet. A navíc cesta lodí, byť po proudu trvala skoro dvakrát tak dlouho než cesta na koloběžkách. Takže si dokážete představit, co písní, legrace i vážných hovorů zaznělo. Některé úseky byly opravdu kouzelné... Klid, ticho, jen pomalu plující raft v srdci přírody....A na jiných samozřejmě (s)prostonárodní písně vodácké ;-)) ... Po prima týdnu plném pohybu ještě lepší relaxace...Všechny jsme všechny pořádně nastartovaly a doufám, že nám to vydrží aspoň celé léto..

08. 07. 2014 17:39

Dívala jsem se na fotky z Turnova. Je na nich vidět, že jste si užívaly. Koloběžky musely být super. Na vodu do lodí bych se asi bála.

08. 07. 2014 14:35

Moc děkuji za odpovědi. Jdu tedy něco vybrat a přihlásit se :-)

04. 07. 2014 23:28

v mé fotogalerii http://www.stobklub.cz/foto/ivamal/ jsou fotky z dalších pobytů - např. z velmi oblíbeného pobytu v Bystřici, z Kréty - kam chystáme novinku příští rok, z Kefalonie apod.

04. 07. 2014 21:10

přihlásit se můžete určitě sama, snažíme se vždy přiřadit věkově stejnou spolubydlící - vždy jezdí i jednotlivci
volno je ještě v Písku, Františkovy lázně, v řecku - podívejte se na www.stob.cz pobyty

04. 07. 2014 20:28

Neboj, někdo bude taky sám. A můžeš se informovat až se přihlásíš, jestli pro tebe mají spolubydlící.

04. 07. 2014 16:55

Nebuď jelen, přihlas se a jeď. Litovat rozhodně nebudeš.

04. 07. 2014 16:43

linha: diky za odpověď. No mě by právě ani nevadilo kdyby mi někoho "přidělili" na pokoj :-) Já jen nevím jestli to takhle jde nebo ne. Protože někde na zájezdech platíš za obsazení celého dvoulůžka takže zákonitě sebou musíš někoho vzít. Tak jsem z toho jelen :-(

03. 07. 2014 14:44

Sama jet klidně můžeš. Není asi ani problém s ubytováním. Kdo chce být sám tak asi může. A sejde se vždy dobrá parta , že sama nebudeš.

03. 07. 2014 13:05

Zdravím, ráda bych se taky zůčastnila nějakého týdenního pobytu, ale jsem sama. Jde to i přesto? Ptám se kvůli ubytování, pravděpodobně ve dvoulůžkových pokojích. Jak to probíhá prosím? Díky :-)

28. 06. 2014 17:12

Zdravím, já jsem spíše pro celý týden. Když už se pobalím a někam dojedu tak mě víkend příjde moc krátký.

23. 06. 2014 23:16

Tak skončil právě víkend na Konopišti - měli bytse zájem o další třeba v září?

29. 05. 2014 23:24

Tak o tom nepochybuj. A doufám, že to zase bude v Luhačovicích.

29. 05. 2014 20:19

Už nikdo nepíšete jak se vám krásně hublo na pobytech? Tak holky příští rok se sejdeme zase!

22. 05. 2014 19:12

Ahoj luhačovičtí a další - tato skupina může sloužit i k tomu, abyste se po nastartování na pobytech povzbuzovaly/i v udržení dobrých mravů, k čemuž držím palce

20. 05. 2014 18:20

Už jsme se ozvaly tři, co jsme strávily nádherný týden v Luhačovicích. Přidá se ještě někdo, kdo tam byl s náma a bylo mu tam taky skvěle?

20. 05. 2014 12:35

Chvála na Luhačovice byla již řečena pode mnou, nebudu se tedy opakovat, bylo tam skvěle. O tom svědčí i to, že v roce 2013 nás bylo asi 35 účastníků, letos 55. Neuvažuje se o tom, že by proběhly Luhačovice pro velký úspěch v jednom roce dvakrát?

19. 05. 2014 21:36

Ahoj, i já jsem letos podruhé strávila týden nádherné dovolené se stobem v Luhačovicích. Týden byl naplněn spoustou aktivit a každý si mohl vybrat to, co mu nejlépe vyhovovalo. Skvělá parta lidí, příjemné prostředí hotelu i naše dvě lektorky Miluška a Marta mi umožnily načerpat energii do budoucna a odpočinout si od běžných starostí a povinností. Velmi ráda jsem se taky setkala znova s účastnicemi pobytu z loňska. Věřím, že jsem v Luhačovicích nebyla naposledy a těším se na vás všechny zase za rok.

18. 05. 2014 12:33

Ahoj všem, Ještě jednou moc ráda napíšu pochvalu na pobyty od stobu. Byla jsem v Luhačovicích, další rok v Františkových Lázních a letos opět Luhačovice. Lázenská města jsou krásná a večer je kam zajít na taneček. Lektorky mají plno nápadů kam jít na výlet a tak se opravdu nikdo nenudí. Moc dík za krásně strávenou dovolenou.

18. 05. 2014 10:34

Ve Štúrovu už jsem byla podruhé a můžu všem vřele doporučit.
Obě "Jany" byly naprosto super, o program bylo také postaráno a ve cvičení v tělocvičně i venku si každý mohl najít svou úroveň i oblíbené a známé cviky.
Příští rok se opět ráda zúčastním.

16. 05. 2014 22:18

Fotky z pobytů a už i z luhačovic jsou ve fotogalerii ivamal http://www.stobklub.cz/fotogalerie/ivamal/10711/

16. 05. 2014 22:14

Založila jsem tuto skupinu, protože po květnovém pobytu v Luhačovicích a ve Štúrovu mně chodily moc milé maily, jak jste si to pěkne užili - v Luhačovicích s Miluškou a Martou a ve Štúrovu s Janami. Můžete se zde podělit se svými zážitky, aby to viděli i ostatní členlvé Stobklubu a můžete se i podporovat v udržování dobrých mravů, na kterých jste na pobytech pracovali. Prvních 5 příspěvků odmením knihou Obezita - malými krůčky k velkým změnám, která právě ted vyšla a naspala jsem ji právě na stobových pobytech.

Více příspěvků

Naši partneři