TOPlist
Sledujte nás:

Luhačovice 2016

Zpět
Autor: fukago
Počet členů: 20
Založeno: 09. 05. 2016

Komentáře je možné psát až po přihlášení.

12. 05. 2016 10:05

Pěkně jsi to napsala, Mileno, jsou to i moje slova. Já pouze dodávám, že jestli někdo váhá, nebo neví, jak nastartovat hubnutí, jakou fyzickou aktivitu zvolit, nebo jak vypadá zdravý jídelníček v praxi, tak na pobytech se Stobem to určitě najde. A nejen to, taky pozná nové přátele a zjistí, že jsme všichni na jedné lodi, a už nebude se svou nadváhou sám. Takových pobytů jako byly Luhačovice organizuje Stob více a je z čeho vybírat, kdo může, tak neváhejte. Taky se těším na další aktivní dovolenou se Stobem a moc děkuji všem, kdo tyto pobyty organizuje a vede.

09. 05. 2016 11:05

Právě jsem se vrátila z týdenního pobytu v Luhačovicích. Byla jsem tam již počtvrté a pokud to bude možné, příští rok jedu zase. Miluška s Martou byly opět skvělé a ostatní účastnice pobytu taky. Vracela jsem se mezi lidičky, se kterými je mi fajn a ráda se s nimi sekávám. Program, který lektorky vymyslely, neměl chybu a Beatles revival byl bonbonek celého pobytu.
Ještě jednou velký dík našim lektorkám, a taky všem účastnicím pobytu, které vytvořily skvělou partu.Sejdeme se za rok !


Více příspěvků

Naši partneři