TOPlist


Jak si nahrát profilovou fotku?

Informace

  • Registrace: 14. 04. 2011

Výzva 52

Aktuální výzva:
Umím to i bez masa

Počet bodů v týdnu: 0
Celkový počet bodů: 11

sebekoučink Sebekoučink

11%

1.3kg
0 kg 12 kg

Získané body

Jak sbírat body?

Počítadlo pohybu

Můj pohyb

Chůze:0 km
Kolo:0 km
Cvičení:0 h 0 min

Všichni uživatelé

Chůze:95363.60 km
Kolo:53289.77 km
Cvičení:4359 h 16 min

Přidat pohyb

STOBkolo

 

Aktuální stav: Jsem v akci!

Více o STOBkolu

GabrielaC

Jak psát blog?

Výzva 52

15. 12. 2018

Nová výzva 52 je pro mě více než aktuální. V otevřeném diáři nemám jediný týden bez nějaké vánoční akce nebo večírku. Posezení s kamarádkami kdy si předáváme dárky, taneční večírek, firemní večírek, posezení s docela široce rozvětvěnou rodinou... :-)  Největší starost mi dělají nápoje. Sedět několik hodin u jemně perlivé vody je fakt k naštvání. Všichni na mě koukají, jako bych chtěla snahu o veselí bojkotovat. Ti, kteří by už také potřebovali shodit nějaké to kilčo (já jim do svědomí sahat nebudu) jsou v tomhle ohledu více nepřátelští než jiní. Jako bych si dovolila připomínat jim jejich vlastní prohřešky.

Zatím si zkouším do sebekoučinku takový večer zapsat už dopředu s nějakým plánem. Dnes jsem si poznačila na večer nealkoholické pivo a s jeho kaloriemi holt musím počítat. Jinak to asi nepůjde.

V neděli mám první vážení po týdnu a tak nechci být hned zklamaná. Ano, uznávám že začít cyklus 14 dní před vánoci není nejlepší doba, ale nechci čekat na 1. leden :-D

Držte se!

Hodnocení (5 hlasů):

Komentáře

Komentáře je možné psát až po přihlášení. Pokud již máte účet, přihlaste se prosím. Pokud ještě účet nemáte, registrujte se

17. 12. 2018 09:14

paniLiba

dvě deci suchého bílého se vejde do semaforků s přehledem :-))

17. 12. 2018 02:08

Macatice

To ti držím palce a přeju hodně výdrže. Já se také bez alkoholu dokážu obejít, i když pivo nebo víno si sem tam dám ráda. A na Silvestra se u nás schází parta, kde půlka lidí si sotva dá symbolický půlnoční přípitek a někteří z toho dokoce i při něm má ve sklenici čaj, džus nebo něco podobně "alkoholického".

15. 12. 2018 17:14

nevzdavatse

Tak ať se vede podle představ. Taky se nám kumulují mnohá setkání a večírky. Já za sebe jdu do kompromisu. Snažím se to nepřehánět, ale taky si striktně neodříkám. Snažím se celý rok a za výhru na konci roku budu považovat i to, že nepřiberu :-).Budu mít dva týdny volno, těším se, že to bude šance pro více pohybu :-).

15. 12. 2018 15:02

sifaka

Pěkná úvaha.Já osobně moc nevečírkuju, i když semtam se něco najde.Jsem milovnicí míchaných drinků, takže zcela chápu, a souhlasím s tvrzením, že sedět na mejdanech u perlivé vody, pokud člověk není bytostně přesvědčen o správnosti tohoto rozhodnutí -to je masochismus.Jestli tedy můžu přiložit svůj názor-mi je nejbližší hláška"je důležitější co člověk sní mezi Silvestrem a Mikulášem, než co sní mezi Mikulášem a Silvestrem.....U mně je období trošku delší, trvá od Mikuláše do mých narozenin......pro zvědavce-jsem Kozoroh "na 1/2 žerdi".
Jo a jinak máš pravdu, že nejvíce se zlobí ti, kteří by to nejvíce potřebovali-odráží se v tobě jejich slabá vůle a to určitě nepotěší.

Reklama - díky našim sponzorům můžete využívat tyto stránky zdarma

Reklama - díky našim sponzorům můžete využívat tyto stránky zdarma

Kvíz o ceny

Soutěž o produkty Nestlé

Ankety

Jak často jíte maso a masné výrobky?

Hlasovat