TOPlist
Sledujte nás:

Datum registrace: 17. 06. 2013

Jak si nahrát profilovou fotku?

Marcela65

Původní Sebekoučink

9 %
0 kg 8.2 kg

Již zhubnuto: 0.7 kg

Získané body

Tento měsíc: 0
Celkem: 860
Zobrazit více

 

?

Jak sbírat body

Počítadlo pohybu

Můj pohyb
Chůze: 0 km
Kolo: 0 km
Cvičení: 0 h 0 min
 
Všichni uživatelé
Chůze: 124006.78 km
Kolo: 65047.00 km
Cvičení: 5155 h 28 min

Přátelé

Stob skupiny

Marcela65

Jak psát blog?

Upozornění: Jedná se o blog uživatele STOBklubu, který neprochází kontrolou a nemusí splňovat zásady STOBu.

Konec léta

22. 08. 2013

Registrovala jsem se na Stob v červnu a poctivě si zapisovat všechno, co jsem snědla jsem zvládla do poloviny července. Pak nastala vedra, my se přestěhovali na Rozkoš do karavanu a nebo jsme byli na chalupě. Grilování, vinné střiky, zmrzliny ... Snažím se dodržovat pitný režim (vodu) a necpat se. Jde to ale těžko.

Miluju jídlo. Ráda vařím. Nejspokojenější jsem, když mám okolo sebe děti a rodinu, mámu s tátou, bráchu, přátele ... Grilovaná zelenina je fajn, ale když přidám kvalitní olivový olej a vynikající sýr  ( tučný sýr), stane se z ní zelenina excelentní. Jogurt je dobrý, ale řecký jogurt s medem a opraženými kousky mandlí ... hm, tečou mi sliny.

Chlazená plzeň, grilovaný špíz ( vepřové, kuřecí, slanina, cibule) a co teprve borůvkový koláč nebo meruňkové knedlíky! I to je podle mě léto.

Snažila jsem se dávat si všeho jenom trošku, víc dopoledne, k večeru jen zeleninu .. ale ne vždy jsem se udržela. Na druhou stranu, letos jsem najezdila na kole tolik, kolik ne za celý život. A nachodila, naběhala, naplavala ...

Přiznám se, že jsem zde trochu podváděla. Přestala jsem se vážit. Týdny jsem dopsala, postupně, každý týden o dvacet deka méně... Teď v pondělí se chci poctivě zvážit. A bojím se. 

Když tu čtu to, co jste dokázali, kolika se tu mezi námi podařilo zhubnout, vím, že to jde. Takže - pátek, sobota, neděle. Znovu jdu zapisovat. A v pondělí si stoupnu na váhu. Opravdu.

 

Hodnocení (2 hlasů):

Komentáře je možné psát až po přihlášení.

23. 08. 2013 07:14
myslím si, že už podle oblečení tušíte, že i kdyby byl malinký posun váhy nahoru, tak je skutečně jen malý, kosmetický :-) spíše bych tipovala, že budete mile překvapená :D
23. 08. 2013 06:17
Není třeba se bát aspoň zjistíte co krásné a příjemné letní stravování udělalo s váhou. Přeji ať jste příjemně překvapená

Kvíz o ceny

Soutěž o produkty Meggle byla ukončena. Gratulujeme vítězům: nevzdavatse kacka sonova
Výhru je nutné si vyzvednout na Dni Zdraví 23.10.2021 v Praze na Pankráci. Více info zde

Ankety

Jaké nové recepty byste chtěli na STOBklubu?

Naši partneři