TOPlist
Sledujte nás:

Datum registrace: 18. 04. 2013

Jak si nahrát profilovou fotku?

Martina M.

Původní Sebekoučink

16 %
0 kg 8 kg

Již zhubnuto: 1.3 kg

Získané body

Tento měsíc: 0
Celkem: 6086
Zobrazit více

 

?

Jak sbírat body

Počítadlo pohybu

Můj pohyb
Chůze: 0 km
Kolo: 0 km
Cvičení: 0 h 0 min
 
Všichni uživatelé
Chůze: 134754.53 km
Kolo: 66485.20 km
Cvičení: 5604 h 58 min

Přátelé

Martina M.

Jak psát blog?

Upozornění: Jedná se o blog uživatele STOBklubu, který neprochází kontrolou a nemusí splňovat zásady STOBu.

Vánoce 2014

27. 12. 2014

Vánoce v letošním roce jsou pro mě trochu jiné než v minulosti a tak bych se o to chtěla s vámi podělit. Mám 19-ti letou dceru a každý rok jsem pekla cukroví, zdobila perníčky, pekla vánočku a mísy řízků se salátem. Jenže letos to bylo trošku jiné, po tom co jsem přestala kouřit se zprvu zdálo, že mi to s mojí váhou nic neudělá, ale chyba lávky! Přibrala jsem hrozných 15 kil a vážně mi to začalo vadit. Rozhodla jsem se, že si nechám sestavit jídelníček odborníkem, protože to moje plánovaní jaksi ztroskotalo. Jídelníček jsem začala dodržovat od 1.12.2014 a k mému štěstí má dcera se mnou( proto jsem ji zmínila již na začátku). Obě máme stravovací plán ( každá svůj), stejná jídla, jen máme jiné poměry a to už pak není takový problém.
Takže abych se vrátila k těm vánocům, letos jsem nepekla :) Na našem svátečním stole jsou jen mísy a tácy s ovocem. Na Štědrý den k obědu byly u nás zeleninové nudle a k večeři Kapr na česneku s Bramborovým salátem bez uzeniny a s jogurtem místo majonézy. Je pravda, že jsem dlouho váhala, zda do toho jít, nebo ne, ale zkrátka a dobře, jde to velice dobře a svátky nemáme jakkoli narušené.Hodnocení (0 hlasů):

Komentáře je možné psát až po přihlášení.

Kvíz o ceny

Soutěž o produkty Meggle
Soutěž byla ukončena, gratulujeme výhercům. Výhru je nutné si vyzvednout na Dni Zdraví 22.10.2022 v Praze na Pankráci. Více info zde

Ankety

Jaké nové recepty byste chtěli na STOBklubu?

Naši partneři