TOPlist
Sledujte nás:

Datum registrace: 14. 02. 2013

Jak si nahrát profilovou fotku?

dvurukaplicky

Získané body

Tento měsíc: 0
Celkem: 95
Zobrazit více

 

?

Jak sbírat body

Počítadlo pohybu

Můj pohyb
Chůze: 0 km
Kolo: 0 km
Cvičení: 0 h 0 min
 
Všichni uživatelé
Chůze: 133460.83 km
Kolo: 67850.90 km
Cvičení: 5535 h 38 min

Přátelé

?

Jak požádat o přátelství

dvurukaplicky

Jak psát blog?

Upozornění: Jedná se o blog uživatele STOBklubu, který neprochází kontrolou a nemusí splňovat zásady STOBu.

Jak postupovat na konferenci, kde je zajištěn raut

26. 02. 2013

Dnes jsem byla na celodenní konfernci. S pozvánky na mě kříčelo: "Občerstvení zajištěno." Celý den jsme seděli, během dne proběhlo několik přestávek, kdy jsme byli vyzvání k občerstvení. Stůl plný jídla. Samozřejmě málo zeleniny, plno majonézy, uzenin, sladkostí. Není divu, když jsem do svého jídelníčku v rámci sebekoučinku nacvakala, co jsem snědla, vyskočili KJ na několika násobek  doporučeného denního příjmu. A zítra mohu ve snažení začít pokračovat od začátku! Jak to děláte vy?
Hodnocení (0 hlasů):

Komentáře je možné psát až po přihlášení.

26. 02. 2013 22:28
je to těžký ...mooooc těžký :-)) ale když si představím,jak dlouho pak musím sedět na rotopedu abych se nemusel bát zvážit ubrzdím to . Banaska má pravdu, dá se tam najít šunka,tvrdý sýr a potom, pokud si jeden večer dáš víc není to smrtelný hřích bez možnostti nápravy. Prostě pak ubereš druhej den a nezblázníme se..
26. 02. 2013 22:00
Ze svých zkušeností musím říct, že to tak těžké není, zelenina tam sice bývá jako barevná ozdoba, ale většinou si ji málokdo bere...většinou tam jsou dobré šunky, sýry, masové rolády, celozrnné pečivo, to všechno můžeš. Takže najíst se určitě i v rámci svého doporučeného příjmu můžeš. A nepočítala jsi to nějak špatně, několika násobek denního příjmu si dost dobře nedokáží představit.

Kvíz o ceny

Soutěž o produkty Meggle
Soutěž byla ukončena, gratulujeme výhercům. Výhru je nutné si vyzvednout na Dni Zdraví 22.10.2022 v Praze na Pankráci. Více info zde

Ankety

Jaké nové recepty byste chtěli na STOBklubu?

Naši partneři