TOPlist
Sledujte nás:

Den zdraví se STOBem 21. října 2023

Zpět

Již po sedmadvacáté vás srdečně zveme na Den zdraví, který
bude tradičně plný pohybu, dobrého jídla, odborného poradenství a zajímavých přednášek.


Akce proběhne 21. října od 10:00 do 17:00 v Praze v prostorách Konferenčního centra City (u metra C Pankrác). Vstup je ZDARMA.


>>Celý program Dne zdraví najdete zde<<


Ať už vás láká konzultovat svůj jídelníček s odborníkem, nechat si udělat analýzu složení těla, poslechnout si přednášky, vyhrát zajímavé produkty, či si na místě dokonce zacvičit aerobik či jógu, je pro vás Den zdraví tím pravým dnem.

Zarezervujte si své místo na lekci cvičení předem zde.

Pokud vás neláká cvičení na místě, můžete se cvičení zúčastnit online již v úterý 17. října. V nabídce je například protažení celého těla či salsa. 

Na online lekce cvičení je třeba se předem přihlásit zde.


Pokud byste rádi upravili svůj jídelníček, na Dni zdraví můžete ochutnat i nakoupit zajímavé produkty, které mohou být následně součástí vašeho zdravého životního stylu. Případně můžete rovnou zhlédnout ukázku zdravého vaření s časopisem Apetit s možností ochutnávky.


V neposlední řadě se můžete zúčastnit Konference Žít a hubnout pro zdraví plné odborných přednášek, které budou přínosné nejen pro širokou veřejnost, ale i pro nutriční terapeuty a jiné odborníky.

Na přednášky je potřeba se předem přihlásit na těchto odkazech:


> Kompletní program a harmonogram dne naleznete zde. <


Kdy jindy, kde jinde a jak jinak nastartovat zdravý životní styl než na Dni zdraví se STOBem?

Zapište si do diáře sobotu 21. října od 10 hodin v Konferenčním centru City v Praze u Arkád. Z důvodu stavby metra D je třeba budovu KC City obejít. Na mapku se můžete kouknout zde.

Těšíme se na vás!Organizátory akce jsou spolek Hravě žij zdravě a společnost STOB (Stop Obezitě). Akce se koná pod záštitou České obezitologické společnosti ČLS JEP a starosty MČ Praha 4 Ing. Ondřeje Kubína, MBA.

Generálním partnerem akce je Novo Nordisk

Hlavními partnery akce jsou Magistrát hlavního města Prahy, lékárny Dr. Max, BauschHealth a VZP.

        

 

 

   

 

 

 

Hodnocení (0 hlasů):

Komentáře je možné psát až po přihlášení.

21. 10. 2023 20:19
Dnešní Den zdraví zase úžasný! Jako vždy vše perfektně připravené, super program i spousta zajímavých ochutnávek s možností zakoupení nabízených výrobků. Kladně hodnotím i možnost nechat si zjistit glykemii a kontrolu očí (tlak i dioptrie).
Poděkování patří samozřejmě hlavně Ivě a její rodině a všem, kteří se podíleli na přípravě a statečně odpovídali na všechny kladené dotazy a vysvětlovali hodnoty měřených údajů a doporučovali, co udělat pro své zdraví, tak aby nám dlouho vydrželo a vyhnuli jsme se zdravotním problémům do budoucna!
Již teď se zase těším na další setkání se STOBem :-)
Táňa Rozhonová

Naši partneři