TOPlist
Sledujte nás:

Časté dotazy

Mění se v průběhu cyklu doporučený příjem?

Nový Sebekoučink

Program Sebekoučink nastaví na začátku cyklu doporučený příjem (DP) podle údajů, které zadáváte ve vstupním dotazníku - bere v potaz vaše pohlaví, věk, hmotnost, výšku, běžnou a pohybovou aktivitu a váš cíl. Každý uživatel má možnost si hodnotu doporučeného příjmu manuálně upravit na záložce Nastavení příjmu.

V průběhu cyklu se doporučený příjem automaticky mění, jen pokud změníte vaši aktivitu.


Pozn.: Doporučený příjem se nemění v závislosti na vaší hmotnosti. Pokud po skončení cyklu plynule pokračujete dalším cyklem a vaše váha se během uplynulého cyklu změnila, při zahájení nového cyklu již program počítá s novou hmotností a nastaví menší DP adekvátně se změnou vaší váhy. Pokud vám tedy doporučený příjem v minulém cyklu vyhovoval, DP si manuálně opravte v záložce Nastavení příjmu.


Původní Sebekoučink

Program Sebekoučink nastaví na začátku cyklu doporučený příjem (DP) podle údajů, které zadáváte ve vstupním dotazníku - bere v potaz vaše pohlaví, věk, hmotnost, výšku, pohybovou aktivitu a váš cíl. Každý uživatel má možnost si hodnotu doporučeného příjmu manuálně upravit na záložce Nastavení.

V průběhu cyklu se doporučený příjem automaticky mění, jen pokud změníte vaši aktivitu.


Pozn.: Doporučený příjem se nemění v závislosti na vaší hmotnosti. Pokud po skončení cyklu plynule pokračujete dalším cyklem a vaše váha se během uplynulého cyklu změnila, při zahájení nového cyklu již program počítá s novou hmotností a nastaví menší DP adekvátně se změnou vaší váhy. Pokud vám tedy doporučený příjem v minulém cyklu vyhovoval, DP si manuálně opravte v záložce Nastavení.

Hodnocení (15 hlasů):

Naši partneři