TOPlist
Sledujte nás:

Časté dotazy

Jak funguje bodování v projektu?

Po přihlášení do projektu budete získávat body. Body však slouží jen jako malá motivace pro ty z vás, kdo mají soutěživého ducha.


Nezapomeňte, že vše děláte pro sebe a pro své zdraví, nikoli pro získávání bodů. I v tomto ohledu bylo nastaveno ohodnocení a ceny, není tedy cílem získat co nejvíce bodů, ale především se zúčastnit a hlavně udělat něco pro své zdraví.


Podrobná pravidla projektu naleznete zde.

Součást projektu

Ohodnocení

Poznámka

Přihlášení do projektu

20 bodů (jednorázově)

Za přihlášení do projektu resp. registraci na www.stobklub.cz s potvrzením účasti v projektu.

Vyplnění testu Otestuj se

10 bodů

(v každém měsíci)

Test je umístěn v sekci Otestuj se na hlavní stránce aktuálního měsíce. Test lze vyplnit kdykoli v průběhu měsíce (doporučujeme však jeho vyplnění hned na začátku měsíce), v daném měsíci ho lze vyplnit pouze jednou.

Vyplnění testu Můj index zdravého životního stylu

20 bodů (1x za tři měsíce)

Test je na hlavní stránce projektu pod testem Otestuj se. Test je možné vyplnit jednou za 3 měsíce (po přihlášení do projektu a poté vždy 3 měsíce od data přihlášení).

Výběr a uložení úkolů (Vyber si své úkoly)

10 bodů

(v každém týdnu)

Úkoly jsou umístěny v sekci Vyber si své úkoly na hlavní stránce aktuálního měsíce. Úkoly lze volit 1x týdně, vždy od prvního dne týdne. Úkoly si lze vybrat kdykoli v průběhu týdne (doporučujeme však jejich výběr první den týdnu), v daném týdnu lze úkoly vybrat pouze jednou a po uložení už není možné je měnit.

Zápis plnění denních úkolů

3-6 bodů (za každý den)

Body se hodnotí jen fakt, že účastník zapíše plnění všech navolených denních úkolů, nezáleží, jestli úkoly splnil nebo nesplnil. Pokud má účastník více zvolených denních úkolů, body se započtou teprve tehdy, když zapíše plnění u všech navolených denních úkolů. Pokud zapíše jen plnění některého z úkolu, nebudou přičteny žádné body. Bodové ohodnocení je nezávislé na počtu navolených úkolů. V aktuální den je zapsání všech úkolů ohodnoceno 6 body, plnění úkolů lze zapisovat i zpětně v rámci aktuálního týdne, zpětný zápis je ohodnocen 3 body.

Zápis plnění týdenních úkolů

10 bodů

(v každém týdnu)

Body se hodnotí jen fakt, že účastník zapíše plnění všech navolených úkolů, nezáleží, jestli úkoly splnil nebo nesplnil. Pokud má účastník více zvolených týdenních úkolů, body se započtou teprve tehdy, když zapíše plnění u všech navolených týdenních úkolů. Pokud zapíše jen plnění některého z úkolu, nebudou přičteny žádné body. Bodové ohodnocení je nezávislé na počtu navolených úkolů.

Přečtení článku v sekci Vzdělávej se a Zajímá mě víc

3 body (za každý článek, max. 45 bodů denně)

Podmínkou pro přidělení bodů je přečtení článku. Body budou přiděleny za první přečtení článku – tedy 1x za každý článek.

Závěrečný Kvíz

max. 10 bodů

(v každém měsíci)

Za správné zodpovězení každé otázky získává účastník 1 bod. Otázek je v kvízu celkem 10, vždy je jen jedna správná odpověď. Kvíz je součástí každého měsíce a vychází z obsahu vzdělávacích článků/videí v sekci Vzdělávej se a Zajímá mě víc. Kvíz je možné vyplnit od pondělí posledního týdne v daném měsíci, body bude ohodnoceno vždy jen jeho první vyplnění. Další vyplnění je možné, avšak bez přidělených bodů.

Psaní blogů

2 body za každý blog (max. 1x denně)

Za napsání 1 blogu jsou započteny 2 body, body se započítávají maximálně za jeden blog denně. Blog musí být na webu po celou dobu projektu a musí obsahovat alespoň 5 řádků textu, v opačném případě bude smazán a body budou odečteny.

Příspěvek do diskuse v rámci projektu

1 bod za každý příspěvek (max. 3 body denně)

Za napsání 1 příspěvku do diskusní skupiny Prožij rok zdravě je započten 1 bod, body se započítávají za maximálně 3 příspěvky denně.

Vložení vlastního receptu v rámci projektu

2 body za každý recept (max. 1x denně)

Za vložení nového vlastního receptu v rámci projektu Prožij rok zdravě jsou započteny 2 body. Body se započítávají maximálně za jeden nový recept denně. Recept musí být na webu po celou dobu projektu a musí tematicky spadat do daného tématu (s výjimkou Měsíce pohybu, kde mohou být vloženy libovolné recepty). V opačném případě bude smazán a body budou odečteny.


Pro úspěšné splnění celého měsíce a zařazení do slosování o ceny měsíce je potřeba získat 200 bodů za měsíc.

Pro úspěšné splnění celého projektu a zařazení do slosování o hlavní ceny je potřeba splnit 3 libovolné měsíce projektu (tzn. získat 200 bodů alespoň ve 3 měsících, může se jednat o jakékoli měsíce, nemusí být po sobě následující) a současně v průběhu projektu vyplnit alespoň 2x kompletně test Můj index zdravého životního stylu (vyplněno je všech 13 částí testu, a to minimálně 2x v průběhu projektu, pozn. test lze vyplňovat 1x za tři měsíce).


Více o cenách zde.

​​

Hodnocení (62 hlasů):

Naši partneři