TOPlist
Sledujte nás:

Časté dotazy

Co je cílem projektu Výzva 52?

Základním cílem a posláním projektu je pomoci vám ve vaší snaze žít zdravě a spokojeně, být fit nebo zhubnout. Díky projektu budete krůček po krůčku, týden po týdnu měnit životní návyky k lepšímu.


Přineseme vám nejnovější informace, zábavné i poučné články, spoustu zajímavých tipů a praktických rad, uvedeme na pravou míru časté výživové omyly a mýty a především vám poskytneme podporu a společnost dalších lidí, kteří mají stejný cíl jako vy – žít zdravě. Projektu se můžou zúčastnit i ti, kteří žijí aktivním životním stylem. Ti si mohou ověřit, zda jsou jejich návyky správné a inspirovat se. Protože vždy je ještě co zlepšovat.


Projekt poběží po celý rok 2019 na stránkách www.stobklub.cz.


Každý týden vás bude čekat jedna nová výzva, do které se budete moci zapojit. Každá výzva bude znamenat jeden malý ale významný krok k lepšímu zdraví a životní spokojenosti.

V rámci jednotlivých výzev se nebudete zamýšlet pouze nad tím, co máte či nemáte jíst, jakému pohybu a jak často se věnovat, ale především jak docílit toho, abyste splnili své reálné cíle, cítili se přitom psychicky i tělesně lépe a více si užívali radostí života. Hlavním cílem ovšem bude, abyste zůstali při změně životního stylu spokojeni, přišli na chuť pohybu, vytvořili si chutný a rozumný jídelníček a zvýšila se vám celkově kvalita života.


Každou výzvou vás provede osobně jeden z odborníků z týmu STOBu. Po celý rok tak budete mít možnost nechat se inspirovat, či aktivně získávat rady od expertů na výživu, sport i psychiku.


Pro koho je projekt určen?

Pro každého (dospělého), kdo má chuť žít zdravě.


Zasloužilí "STOBklubáci" si jistě uvědomují, že udržení váhových úbytků je leckdy těžší než samotné zhubnutí a že potřebují celoživotní kontrolu a podporu druhých, kterou právě na STOBklubu získají.


Nováčci mají často mylnou představu, že od Nového roku, od pondělka či jiného význačného data budu úplně jiným člověkem, teď hned a naráz. Časté plány na změnu zní například „Už nikdy nebudu jíst sladké.“ nebo „Budu denně cvičit.“ a doplňte si sami svá každoroční předsevzatí a cíle. Takto to bohužel opravdu nefunguje a platí pravidlo, že čím těžší a nereálnější cíle si dáváme, tím je pravděpodobnější, že je velmi brzy opustíme. S námi a naším projektem se můžete stát úplně novým člověkem, ale ne hned teď, ale za 52 příjemných týdnů, během kterých budete postupně plnit naše výzvy.


A jak jsme vybrali 52 výzev?

Z mnohaletých zkušeností jsem vybrali nejčastější chyby, kterých se v našem životním stylu dopouštíme. Každý týden bude tedy zaměřen na jednu výzvu, která má pomoci odstranit častý zlozvyk. I když se vás výzva daného týdne bude týkat méně, i tak se můžete zapojit. Pocit úspěchu bude povzbuzením pro řešení obtížnějších problémů. Je jen dobře, že jeden týden vám dá výzva zabrat více a druhý týden bude spíše oddychový, během kterého budete moci dopilovat výzvy z předešlých týdnů. Postupným zařazováním nových a nových výzev budete měnit své návyky z různých oblastí a budete se postupně stávat takovým člověkem, jakým jste se chtěl stát na Nový rok naráz. Bude to však příjemná cesta, po které už budete kráčet po celý život.


Pokud se zapojíte později v kterémkoliv týdnu v průběhu roku, tak nevadí - naskočte do rozjetého vlaku a připojte se. Případně se podívejte, které výzvy jsme již plnili a vyberte si zpětně ty, které vás nejvíce osloví.


Co všechno vás v projektu čeká, se můžete dozvědět zde


Podrobná pravidla projektu naleznete zde.

Hodnocení (18 hlasů):

Naši partneři