TOPlist
Sledujte nás:

Časté dotazy

Jak si nastavit přístupová práva ke svému profilu?

Nastavení vašeho profilu na záložce Moje stránka – Moje informace ovlivňuje přístup ostatních uživatelů k vašim blogům, fotogaleriím a osobním informacím. Při registraci nastavena varianta profilu „nikdo“ a pokud si ji nezměníte, neuvidí vaše informace ani přátelé, kterým nabídnete přátelství nebo přijmete nabízené přátelství. Při kliknutí na vaše uživatelské jméno s variantou profilu nikdo se ostatním zobrazí Nemáte oprávnění prohlížet profil tohoto uživatele.

Nastavení přístupových práv:

Kliknete na záložku Moje stránka – Moje informace – upravit
a zvolíte právo prohlížet profil.
Je třeba si rozmyslet, zda umožníte prohlížení jen svým přátelům, nebo všem, nebo necháte svůj profil uzavřený. Požadujete-li ve vašich blozích nebo komentářích od ostatních rady, je vhodné změnit profil na všichni. Získáte tím širší základnu komunikujících, kteří obvykle chtějí vědět, komu radí. Máte-li zájem o komunikaci jen se svými přáteli, změníte profil na přátelé.
Kromě profilu můžete na této záložce upravit i přístup k vašim osobním údajům. Asi není nutné všem zpřístupnit vaši adresu (ani to není povinný údaj při registraci), stačí PSČ. Vhodné je zpřístupnit rok narození, aby komunikující věděli, do které věkové kategorie patříte a jak mají posuzovat vaše případné požadavky o radu nebo vaše rady. Necháte-li přístupný váš e-mail, mohou s vámi komunikovat ostatní touto cestou.
Zpřístupnění profilu se týká jen záložky Moje stránka. Neznamená přístup i k vašemu Sebekoučinku. Ten zůstává všem kromě vás nepřístupný a je jištěn vaším heslem.

Hodnocení (74 hlasů):

Naši partneři