TOPlist
Sledujte nás:

Časté dotazy

Jak si vytvořit databázi mých oblíbených potravin?

Nový Sebekoučink


Databázi oblíbených potravin si můžete vytvořit proto, abyste snížili počet položek, ve kterých hledáte. Pro přidání kliknete na značku se znaménkem plus na konci řádku náležícího v databázi dané potravině či pokrmu. Značka pak zrůžoví. Dalším kliknutím na ni položku opět z oblíbených odeberete.

Oblíbené potraviny naleznete v databázi potravin v kategorii Oblíbené. Při vyhledávání potravin dle názvu se vám automaticky oblíbené potraviny řadí na první místa vyhledaných potravin.

Do kategorie Oblíbené se automaticky zařadí potraviny, které jste zapsali minimálně 5x. Pokud nemáte zájem o automatické zařazování potravin mezi oblíbené, můžete si tuto funkci vypnout v záložce Moje stránka - Moje informace pomocí tlačítka Upravit.


Původní Sebekoučink


Program nabízí možnost vytvoření databáze oblíbených a vlastních potravin – záložka „Oblíbené a vlastní“ nad databází potravin a pokrmů. Databázi oblíbených potravin si můžeme vytvořit proto, abychom snížili počet položek, ve kterých hledáme. Pro přidání klikneme na černou značku se znaménkem plus na konci řádku náležícího v databázi dané potravině či pokrmu. Značka pak zrůžoví. Dalším kliknutím na ni položku opět odebereme. Vymazání položky z databáze „Oblíbené a vlastní“ lze provést jak v samotné databázi „Oblíbené a vlastní“ nebo přímo v databázi potravin.

Hodnocení (8 hlasů):

Naši partneři