TOPlist
Sledujte nás:

Časté dotazy

Jak zapisovat pohybovou aktivitu?

Otevřete si záložku Fitkoučink a klikněte na tlačítko „ Přidat/upravit sportovní aktivity“, poté se zobrazí databáze jednotlivých kategorií pohybu. Vyberete pohybovou aktivitu v příslušné kategorii, zapíšete dobu konání pohybu od 15 minut výše (kratší dobu není možné zapsat) a uložíte tlačítkem OK. Po dokončení zápisu pohybových aktivit zvoleného dne je uložíte pomocí tlačítka „Uložit pohyb“. Aktivity lze zaznamenávat i zpětně, tak že se v kalendáři posunete na příslušný den.

Z databáze pohybu si můžete vytvořit databázi oblíbených kliknutím na černou značku se znaménkem plus za názvem pohybu v databázi. Tím si zúžíte počet prohlížených a vyplňovaných pohybů na vaše obvyklé. Položky můžete z databáze Oblíbené smazat kliknutím na růžovou značku a to buď přímo v databázi „Oblíbené“ nebo v samotné databázi pohybu.


Pozn.: Je samozřejmé, že ze zdravotního hlediska má význam každá pohybová aktivita – byť kratší než 15 minut, ale z hlediska redukce váhy je výhodnější vykonávat pohybovou aktivitu déle než 15 minut.

Výdej kJ počítá program na základě vaší aktuální váhy, délce trvání a koeficientu zadané pohybové aktivity.

Hodnocení (6 hlasů):

Naši partneři