TOPlist
Sledujte nás:

nehubnu, přibírám

Zpět
Autor: evatenka
Počet členů: 357
Založeno: 20. 03. 2018

Ahoj, je mi 43 a snažím se zhubnout se STOBem. Do teď mi to šlo docela dobře, ale najednou se to zastavilo a naopak trochu přibírám. Semaforky mám většinou zelené nebo žluté, pohyb dle nastavených hodnot. Co může způsobovat, že místo hubnutí přibírám? Děkuji

Komentáře je možné psát až po přihlášení.

30. 07. 2019 07:33

Kamarádky už daly odpověď. Já bych jen doplnila, že jsem taky měla pocit že stojím ale pak jsem se podívala na podíl tukové a svalové tkáně a zjistila jsem, že přibývají svaly a ty jsou těžší než tuk. Jinak řeším stravování mimo domov - cvičáky se sice vyznačují tím, že jsou v náruči matky přírody ale možností vhodné stravy zrovna nevynikají a tak nosím boxík. A je po starostech.

30. 07. 2019 02:49

Martashi má pravdu, pokud člověk předtím už nějakou dietu držel, startuje to pomalejc. Pamatuju se na svůj poslední sebekoučink, když jsem chtěla zhubnout před Vánoci. Tříměsíční cyklus, první půlku ani ťuk, ale nijak mě to nestresovalo a jela jsem dál, pak zničehonic nastal zlom a šla jsem dolů půl kila za týden.

28. 07. 2019 16:23

Když hubnout začínáš jako stálý dietář může se stát,že rozběh hubnutí je pomalejší. Podívej se do rubrik Spočítejte si a Otestujte se a taky do diskuzí, určitě někde najdeš záchytný bod.

28. 07. 2019 13:52

Mám dotaz. Je tady někdo, kdo nehubne ?? a kdo by byl schopen odhalit chybu u mě ?? Se STOBem se snažím hubnou cca měsíc. No ale nijak zvlášť mi to nejde. Ráda bych dala dolů cca 10- 12 kg, ale spokojená budu i se 6...
Vždycky jsem byla věčná dietářka a za poslední roky jsem se dopracovala k tou, že jsem jedla opravdu velmi málo - co se KJ týká. Ted tedy ten měsíc jsem KJ navýšila, ale stále maličko pod vypočítaný limit. Připadám si, že stále jím. Pocitově jsem přecpaná a nejsem schopný do sebe dostat něco víc. Jím poměrně zdravě. Cvičím - cca 6 hodin týdně - 4xtýdně 1,5 hodiny - běh, chůze atd., spáleno kcal cca 500. Ale nehubnu...., poradíte mi ?? Je nutné pro hubnutí opravdu tolik jíst ??

28. 07. 2019 13:46

Zkouším oživit tuto diskuzi ?? Tazatelko - podařilo se ??

Více příspěvků

Naši partneři