TOPlist
Sledujte nás:

Menstruace

Zpět
Autor: Vochomurka
Počet členů: 65
Založeno: 19. 06. 2011

Ahoj, je mi 16 a asi před měsícem jsem začala něco dělat se svou postavou. Takže jsem začala jíst zdravěji, menší porce a častěji (5x denně) plus teď 6x týdně cvičím. Výsledky mám skvělé- 12 kg dole. Jenže mi zmizela menstruace a předtím jsem již pravidelně menstruovala. Jako mě nijak to nevadí :-D rozhodně mi nechybí, ale i tak je to divné. Nevíte někdo? u gynekoložky jsem byla a ta říkala, že mám ještě 3 týdny počkat a pak tam znovu zajít, že mě kamsi pošle. nevíte někdo čím to může být?

Komentáře je možné psát až po přihlášení.

02. 07. 2012 11:39

Ahoj. Když mi bylo 17, zhubla jsem během 2 měsíců 15 kg. Byla jsem blbá a mladá a výhružka bratrance, že se mnou na Malorce nevyleze na pláž zabrala. Ovšem ty důsledky. Tenkrát jsem zhubla z 85 kg na 70 kg, dnes po dvou dětech mám 120 kg. Buď si zcela jistá, že pokud nezvolníš a nepovoláš ve svém věku odborníka, tak nemusíš dopadnout dobře. S menstruací mám problémy právě od doby, kdy jsem rapidně zhubla a hlavně jsem takhle hubla a pak tloustla dalších 17 let. Navíc jsem si odbourala imunitní systém a za 4 měsíce nato jsem marodila a marodila (chřipky a angíny, nakonec mi to sedělo dlouho na pruduškách). Tak se raději chop odborníka, když chceš hubnout.

16. 04. 2012 09:24

Doporučuji velmi ryychle zvolnit tempo... tohle je výsleek rychlého zhubnutí...

01. 10. 2011 19:03

tez promin, ale vysledek mi prijde spise tragicky ... zkus to pomaleji at si neznicis metabolismus. hodne stesti.

23. 07. 2011 16:01

Promiň, ale kdybych byla tvoje mamka asi bych ti pěkně vynadala. Připadáš mi hodně mladá na to, abys držela nějaké drastické diety a v tvém případě to drastická dieta musela být, když jsi během měsíce zhubla 12 kilo. To, že ti zmizela menstruace je výsledek takového rychlého hubnutí. A tak zpomal. Můžeš samozřejmě upravit jídelníček, ale rozumně. Mám 18 letou dceru, která loni taky chtěla trochu zhubnout. Já jí v tom pomohla a začala jí vařit a propočítávat jídlo. Během půl roku zhubla 12 kilo a teď si váhu udržuje. I cvičení 6x týdně je hodně pokud je to nějaký velký zápřah. Opravdu musíš rozumně, aby sis tělo spíš nezhuntovala.

Více příspěvků

Naši partneři