TOPlist
Sledujte nás:

Datum registrace: 23. 06. 2011

Jak si nahrát profilovou fotku?

ajakr

Získané body

Tento měsíc: 0
Celkem: 14873
Zobrazit více

 

?

Jak sbírat body

Počítadlo pohybu

Můj pohyb
Chůze: 0 km
Kolo: 0 km
Cvičení: 0 h 0 min
 
Všichni uživatelé
Chůze: 134654.57 km
Kolo: 66485.20 km
Cvičení: 5601 h 35 min

Přátelé

Upozornění: Jedná se o blog uživatele STOBklubu, který neprochází kontrolou a nemusí splňovat zásady STOBu.

Tip na cvičení - XHIT daily

21. 01. 2015

Přeju krásnou středu :-) Myslím si, že mi dáte za pravdu, že u cvičení je důležité, aby nás bavilo - protože co si budeme povídat, jinak u něj těžko vydržíme. To jen ti nejsilnější jedinci, jejich vůli bych chtěla :-D Dneska bych vám chtěla dát tip na skvělý youtube kanál, podle kterého cvičím ráda a opravdu mě baví.

Kanál obsahuje celou spoustu videí rozdělených podle partií, které chcete procvičit. Zadek, nohy, břicho, ruce, záda - no však to znáte :-) Najdete tu i videa na celé tělo a kardio videa. Přiznám se, že ty moc ozkoušené nemám, protože je mi jasné, že většina z nich zahrnuje skákání - to já sice miluju, ale než si dám do pořádku záda, cvičit podle nich nemůžu. Takže jsem je raději moc neprojížděla, aby mě to nemrzelo :-D

Holky, které předcvičují, jsou mi moc sympatické a uteče to jedna radost. Některá videa jsou opravdu kratičká, takže je můžete různě kombinovat apod. To se mi na tom líbí, ten výběr - neokouká se to. Ale mám svá oblíbená videa, podle kterých cvičím častěji. Hodně z nich mám stažená v notebooku, takže pak člověk není závislý na rychlosti internetu :-)

Jinak musím upozornit, že videa jsou v angličtině. Ale myslím si, že rozumět ani nemusíte, všechno vidíte, pochopíte :-)

Znáte toto cvičení? Jestli ne, za mě můžu jedině doporučit! Ale samozřejmě, sto lidí, sto chutí :-)

https://www.youtube.com/user/XFitDaily

Hodnocení (0 hlasů):

Komentáře je možné psát až po přihlášení.

22. 01. 2015 19:54
Zatim cvicim Body revolition od Jill, chci to docvicit do konce a pak se vrhnu na neco noveho. Urcite pak dam vedet :-) zatim jsem ten odkaz poslala manzelovi, ale nemyslim si, ze se k tomu dokope i kdyz porad rika, ze chce :-))))
21. 01. 2015 21:43
Tak čekám na dojmy, snad se bude cvičení líbit :-)
21. 01. 2015 20:44
Ahoj, super, dekuji za tip, zrovna jsem si rikala, ze porad cvicim jenom s Jill a ze bych se chtela podivat do nejakych diskuzi po necem novem :-)

Kvíz o ceny

Soutěž o produkty Meggle
Soutěž byla ukončena, gratulujeme výhercům. Výhru je nutné si vyzvednout na Dni Zdraví 22.10.2022 v Praze na Pankráci. Více info zde

Ankety

Jaké nové recepty byste chtěli na STOBklubu?

Naši partneři