TOPlist
Sledujte nás:

Datum registrace: 17. 06. 2010

Jak si nahrát profilovou fotku?

nada

Sebekoučink

Váš cyklus již skončil. Pro pokračování v Sebekoučinku si založte nový cyklus.

Získané body

Tento měsíc: 236
Celkem: 28890
Zobrazit více

 

?

Jak sbírat body

Počítadlo pohybu

Můj pohyb
Chůze: 0 km
Kolo: 0 km
Cvičení: 0 h 0 min
 
Všichni uživatelé
Chůze: 134618.41 km
Kolo: 66411.20 km
Cvičení: 5599 h 38 min

Upozornění: Jedná se o blog uživatele STOBklubu, který neprochází kontrolou a nemusí splňovat zásady STOBu.

Nápověda nováčkům - nastavení profilu a komunikace

01. 02. 2018

     Objevili jste přátelskou komunitu hubnoucích s množstvím odborných článků, diskusních témat, blogů (článků) a program Nový Sebekoučink, který vám pomůže zhubnout podle zásad zdravého životního stylu.

      Veřejně přístupné jsou pro vás odborné články, diskusní skupiny s diskusními tématy a blogy uživatelů, kteří mají v blogu nastaveno oprávnění „všichni“. Na začátku nemáte přístup ke stránkám uživatelů, kteří mají nastaven profil „nikdo“ nebo „přátelé“.

    Jakou změnu musíte provést, abyste měli přístup ke stránkám přátel, k  blogům, určeným jen pro přátele, číst je a komentovat?


1.)    Na záložce Můj STOB – Moje informace– Upravit – změňte přístup k profilu na variantu „přátelé“ nebo „všichni“. Stejným způsobem upravte  další informace, které chcete o sobě zveřejnit. Informace o příjmení, adrese, telefonu, raději nastavte na "nikdo". Ponechte jen PSČ. Údaje nemažte, jsou potřebné pro fakturu při používání Nového Sebekoučinku, který je zpoplatněný. Ostatní přístup na stobklub je zdarma. Úpravu informací ukončíte tlačítkem Uložit.

2.)    Naleznete-li blog, který vás zajímá, ale je pro vás nepřístupný z důvodu, že je určen jen přátelům, klikněte na jméno uživatele před názvem blogu a na tlačítko „Přidat do přátel“ a čekejte, jestli vás dotyčný přijme za přítele a zpřístupní vám svoji stránku.
Často záleží na tom, jestli jste o sobě na své stránce v informacích něco napsali, jestli máte přístupný a nesmazaný rok narození a vložili jste svoji fotografii na profil nebo do fotogalerie. Komunita nemá ráda příliš utajené „přátele“, nebo ty, kteří chtějí trvale jen čerpat informace od ostatních a sami nekomunikují. Je možnost přátelství navrhovatele nepřijmout nebo ho po čase z přátel vymazat kliknutím na červený křížek v seznamu přátel.

3.)    Napíšete-li obecně dotaz do prázdného rámečku své stránky a kliknete na „Sdílet“, zobrazí se text krátkodobě v novinkách na úvodní stránce. V závislosti na nastavení vašeho profilu (nikdo-přátelé-všichni) vám mohou odpovědět (přidat komentář) jen ti, kteří mají k vašim stránkám přístup a obvykle jen tehdy, jsou-li zrovna u počítače a vaši zprávu zachytí.

4.)    Napíšete-li zprávu na stránku uživatele, ke které máte přístup (např. po kliknutí na jeho jméno) a kliknete na „Vložit na zeď“, mohou si tuto zprávu přečíst všichni uživatelé, kteří mají k adresátově stránce přístup a mohou přidávat komentáře. 

5.)   Na stránku uživatele se dostanete i ze záložky DISKUSE, KOMUNITY - Členové STOBklubu po vyplnění jeho nick (uživatelského jména) nebo e-mailové adresy a kliknutí na Hledat. Program zobrazí jeho nick a máte-li k němu přístup, zobrazí po kliknutí na nick jeho stránky. Případně zobrazí tlačítko Přidat do přátel.

6.)   Do diskusních témat, jejichž seznam najdete na úvodní stránce vpravo dole, můžete po registraci psát komentáře, případně očekávat odpovědi na vaše dotazy, napsané do věcně příslušného diskusního tématu bez ohledu na nastavení vašeho profilu.

7.)   Nápovědy v Sebekoučinku jsou formulovány systémem otazníčků, které vás přesměrují na stylizované odpovědi na záložce Časté dotazy - FAQ. 
Další dotazy, týkající se fungování Nového Sebekoučinku, můžete psát do diskusního tématu "Potřebujete poradit s fungováním Sebekoučinku?"

Blog byl novelizován.
Navazuje blog Jak se zapojíme do komunikace. 
http://www.stobklub.cz/blog-zapis/nada/11283/

 

 

 

Hodnocení (28 hlasů):

Komentáře je možné psát až po přihlášení.

01. 08. 2017 21:35
Milá Nadi, představ si, že mě celou dobu vadilo, že jsem měla uvedené všechny moje údaje a nevěděla jsem,jak je možné, že tam téměř všichni mají údaje částečné. No a jen tak listuji a " najednou " narazím na odkaz tvého blogu, jak to vlastně udělat. Mám z toho velikou radost, že jsem na to přišla sama. Jinak po velké odmlce - měla jsem těžký úraz - jsem znovu na Sebekoučinku. Byla jsem v lázních 4 týdny - měla jsem od lékaře doporučenou redukční dietu, mám velikou nadváhu - 90 kg - výška 157 - v pase 123 cm. Mám radost, že dieta byla celkem únosná. Proto jsem se rozhodla pokračovat v nastoupené cestě.
30. 04. 2016 08:34
:-)
11. 10. 2015 09:27
Už to konečně chápu a díky
10. 02. 2013 15:12
Pomohlo...trošku jako začátečník tady tápu. Děkuju
12. 02. 2012 10:54
Moc děkuji,už se tady plácám třetí týden a nevěděla jsem jak a co mám dělat. Ještě jednou díky.
09. 02. 2012 13:44
Skvelý návod! Hlasujem za zverejnenie niekde na hlavnej stránke, kde sa s ním nováčikovia môžu hneď zoznámiť ;-)
04. 02. 2012 19:54
děkuji :-)
04. 02. 2012 19:34
Děkuji za info :-)

Kvíz o ceny

Soutěž o produkty Meggle
Soutěž byla ukončena, gratulujeme výhercům. Výhru je nutné si vyzvednout na Dni Zdraví 22.10.2022 v Praze na Pankráci. Více info zde

Ankety

Jaké nové recepty byste chtěli na STOBklubu?

Naši partneři