TOPlist
Sledujte nás:

Datum registrace: 21. 10. 2010

Jak si nahrát profilovou fotku?

toffee

Původní Sebekoučink

0 %
0 kg 10 kg

Již zhubnuto: 0 kg

Získané body

Tento měsíc: 0
Celkem: 1674
Zobrazit více

 

?

Jak sbírat body

Počítadlo pohybu

Můj pohyb
Chůze: 0 km
Kolo: 0 km
Cvičení: 0 h 0 min
 
Všichni uživatelé
Chůze: 104157.64 km
Kolo: 55958.33 km
Cvičení: 4553 h 45 min

Přátelé

Upozornění: Jedná se o blog uživatele STOBklubu, který neprochází kontrolou a nemusí splňovat zásady STOBu.

Schovat sladký pod zámek

22. 11. 2010

Dnes jsem dostala bonbonieru, i když jsem se bránila, že jsem v hubnoucí fázi. Dozvěděla jsem se, že to jsme všichni a pořád :-) Netečně jsem ji nechala ležet na stole a přestože jsem si jí nevšímala, asi za dvě hodiny jsem musela vstát a zavřít ji do skříně, protože mě tak lákala! Tušila jsem, že bych ji za chvíli i nevědomky rozdrásala a začala ty bonbony jíst. A vůbec nepomohlo, že jsem si dala kostičku hořké čokolády Lindt (i trochu za odměnu, že jsem minulý týden zase kilo zhubla).
Mám pocit, že to takhle bude pořád. Teorii mám zvládnutou,vím, že to chce jen hořkou čokoládu a jen občas, a když sladké nevidím, nedostávám na něj teď chuť. Jenže nevím, jak bych to zařídila, aby po zbytek mého života bylo sladké někde schované, nejlépe pod zámkem.
Hodnocení (12 hlasů):

Komentáře je možné psát až po přihlášení.

24. 11. 2010 21:55
Niraska: super!!! :-)
24. 11. 2010 18:18
Chcete znát moje tajemství? Miluji Lentilky v jakémkoliv množství - ty pravé, žádnou náhradu :-)
Teď už jsem je několik týdnů neměla a minulý týden jsem jednu malou krabičku dostala... Napřed jsem ji záměrně nechala v kabelce, úplně jsem se bála ji vytáhnout na světlo, fakt. Večer jsem pak ani nemohla usnout, pořád mi běžělo hlavou, jak tam ta malá modrá krabička leží a čeká, až si vezmu aspoň jednu lentilku nebo dvě, ale vydržela jsem. Hned ráno jsem pak krabičku vytáhla a schválně nechala ležet v kuchyni na polici, abych ji měla na očích. 4 dny jsem kolem ní chodila, napřed opatrně, pak hrdě, protože nutkání bylo menší a menší... Dnes jsem do ní z legrace cvrnkla prstem - moje krabička byla prázdná! Já jsem to vydržela, ale moje dětičky neodolaly :-)
22. 11. 2010 21:35
Souhlasím se všemi, taky to nedovedu.Snažíme se doma nic škodlivého nemít, protože se snažíme držet linii já i mí dva kluci /velký i malý/, jenže mi to občas pokazí tchýně, která tak jednou měsíčně donese synovi tašku všech možných čokolád, sušenek a tak- vždyť on z toho přeci vyroste....No, já když jsem psychicky o.k., tak to vydržím, ale když mám depku, tak jdou předsevzetí do kytek a trvá mi tak dva dny, než se zase srovnám. Ach ty babičky..:-))
22. 11. 2010 20:59
jsem na tom úplně stejně...nesmím doma nic mít,jinak to sním na posezení...prostě vím,že ve skříňce je něco sladkého a chodím uždibovat tak dlouho....až to "sežeru" celé :-((( když ono je to tak dobrýýýýý
22. 11. 2010 20:52
Jedině rychlá likvidace - okamžitě rozdám dětem či zbytku rodiny! Zkoušela jsem bonbony či kousky čokoládky balit do alobalu a zamrazit...neodolala jsem...když sladkost schovám, že jí někomu dám....nevydržím..Také jsem zkoušela vsugerování myšlenky,čokoláda je stará, prolezlá brouky - nene, když jsem jí otevřela , abych se přesvědčila - tak už mě měla ve své moci!.Opravdu ve svém dosahu nemůžu nic mít. Je to smutné, ale je to tak.
22. 11. 2010 20:46
taky ráda posílám dál, ale někdy mě napadne, jakou cestu už vlastně ta moje prodělala?:) No a pak i na ty bonbony je menší chuť.:)))
22. 11. 2010 17:10
Toffee, jsi šikula,dobře jsi udělala! Já bonboniery taky rovnou schovávám do neviditelna a při nejbližší příležitosti posílám dál ... ještě se ušetří ... :o)
22. 11. 2010 16:35
naštěstí s tím nemám až takový problém.. mimochodem kostičku hořké čokolády si dopřávám cca obden :)

Kvíz o ceny

Soutěž o tyčinky YES!

Ankety

Jak jste na tom s váhou po období karantény?

Naši partneři