TOPlist
Sledujte nás:

Časté dotazy

Jak nahrát fotky do fotogalerie?

Na STOBklubu se můžete podělit s ostatními o své zážitky pomocí fotogalerie. Naleznete ji najetím na zelenou záložku „Můj STOB“, kdy se vyrolují možnosti z nichž zvolíte „Moje fotogalerie“ (nebo přímo kliknete na zelenou záložku „MOJE STRÁNKA“ a provedete volnu v rámečku vpravo nahoře).

Jak vložíte fotografie?

- Kliknete na červené políčko „nová galerie“

- Vyplníte název fotogalerie ve formuláři, který se Vám objeví a kliknete na Ok

- Dále se objeví formulář v podobě šedivého rámečku pro nahrávání fotografií. V dolní části rámečku zvolíte z menu „Procházet“ a vyberete ve vašem počítači fotografie, které chcete posléze uložit. Lze provést výběr několika fotografií najednou.

POZOR! Pokud se neobjeví ve spodní části formuláře tlačítko "Procházet", pak mate zřejmě vypnut nebo nemáte nainstalován Flash Playerm, který je k tomu potřeba. Zkontrolujte tedy nastavení Adobe Flash ve vašem prohlížeči.

- Vybrané fotografie se zobrazí „ve frontě“ v rámečku formuláře

- Kliknutím na „Nahrát fotky“ je pak nahrajete do galerie

- S fotogaleriemi pak můžete různě pracovat – upravovat, odebírat a přidávat další fotografie, psát k fotografiím popisky, volit si titulní fotografii případně ji celou smazat apod. Vše provádíte pomocí červených navigačních tlačítek vpravo nahoře.


Pokud využíváte prohlížeč google chrome, tak je potřeba jít na tento odkaz chrome://settings/content/flash?search=flash a do povolených webů přidat http://www.stobklub.cz.


Hodnocení (40 hlasů):

Naši partneři