TOPlist
Sledujte nás:

Datum registrace: 26. 01. 2011

Jak si nahrát profilovou fotku?

Fila Byla

Sebekoučink

Váš cyklus již skončil. Pro pokračování v Sebekoučinku si založte nový cyklus.

Získané body

Tento měsíc: 51
Celkem: 19437
Zobrazit více

 

?

Jak sbírat body

Počítadlo pohybu

Můj pohyb
Chůze: 4.00 km
Kolo: 0 km
Cvičení: 0 h 0 min
 
Všichni uživatelé
Chůze: 133063.63 km
Kolo: 66054.10 km
Cvičení: 5523 h 24 min

Přátelé

O mně

Jmenuji se Renata, je mi 43 let a s hubnutím mám zkušenost už z období studia na vysoké škole. Zkoušela jsem různé diety, protože se mi zdálo, že jsem tlustá - bohužel jsem však nebyla a nevěděla to. Mívala jsem vždy žensky vytvarovanou postavu - úzký pas a silnější boky, ale na výšku 160 cm vždy váhu kolem 50 kg. Tedy ideál (a to vidím ale až dnes). Ze zdravotních důvodů jsem vždycky měla možnosti pohybu omezené, ale nikdy jsem moc nejedla, tak to nevadilo.

Poprvé jsem více přibrala právě během VŠ, kde bylo více stresu a hlavně přibylo stravování po bufetech, jelikož v době oběda v Menze jsme vždy měli vyučování. Přibrala jsem asi 10 kg, které se mi tehdy POPRVÉ podařilo zhubnout právě díky STOBU. Byla to taková modrá knížečka, listy z ní vypadávaly, zapisovalo se a počítalo ručeně, ale stálo to za to. Připadalo mi to jako zázrak.

Váha se mi však potom v zaměstnání začala houpat, hlavně po třicítce, takže když jsem objevila web STOBu, stále mu blahořečím a vždy se k němu ráda vracím. V roce 2009 jsem zhubla asi 20 kg za 3/4 roku. Od té doby se sem tu a tam vracím, ale v poslední době se mi hubnutí nedaří, i když dodržuji, co je třeba. Snad najdu nový způsob.

Kvíz o ceny

Soutěž o produkty Meggle
Soutěž byla ukončena, gratulujeme výhercům. Výhru je nutné si vyzvednout na Dni Zdraví 22.10.2022 v Praze na Pankráci. Více info zde

Ankety

Jaké nové recepty byste chtěli na STOBklubu?

Naši partneři