TOPlist
Sledujte nás:

Datum registrace: 16. 05. 2013

Jak si nahrát profilovou fotku?

guttenovar

Původní Sebekoučink

50 %
0 kg 2 kg

Již zhubnuto: 1 kg

Získané body

Tento měsíc: 0
Celkem: 21009
Zobrazit více

 

?

Jak sbírat body

Počítadlo pohybu

Můj pohyb
Chůze: 0 km
Kolo: 0 km
Cvičení: 0 h 0 min
 
Všichni uživatelé
Chůze: 133561.12 km
Kolo: 66274.30 km
Cvičení: 5546 h 56 min

Přátelé

?

Jak požádat o přátelství

Lektoři

?

Jak si přidat lektora

O mně

Tak jako asi všechny ostatní mě sem přivedla touha shodit pár přebytečných kilo a naučit se stravovat správně, aby se už nikdy nevrátily :)
Byť v rodině jsou všichni objemnější, já sama jsem s vahou do 18ti let neměla žádný problém. Potom jsem ale přestala sportovat, začala pracovat po nocích, přes den chodila do školy... Takže strava velmi nepravidelná, většinou úplně nezdravá (nebyl čas na žádné vaření), ve škole přes den snaha udržet oči otevřené opět papáním (jak jinak, že, když se člověk nemůže hýbat ani mluvit). Zkrátka a dobře projedla jsem se k x kilům navíc, která ještě přibyla po změně zaměstnání (z běhání za barem do kanceláře za počítač). Ale díky STOBu jde váha pomalu dolů a už je skoro tam, kde si ji představuju :)

Update 8/2016: Ajaj :D Dojem, ze uz to "mam v oku" byl zjevne ne uplne presny (takze to ted "mam" v bocich, stehnech, zadku a pupku) :D Takze znova a poradne!

Kvíz o ceny

Soutěž o produkty Meggle
Soutěž byla ukončena, gratulujeme výhercům. Výhru je nutné si vyzvednout na Dni Zdraví 22.10.2022 v Praze na Pankráci. Více info zde

Ankety

Jaké nové recepty byste chtěli na STOBklubu?

Naši partneři