TOPlist


Jak si nahrát profilovou fotku?

Informace

  • Registrace: 17. 01. 2011

Získané body

Jak sbírat body?

Počítadlo pohybu

Můj pohyb

Chůze:0 km
Kolo:0 km
Cvičení:0 h 0 min

Všichni uživatelé

Chůze:94237.25 km
Kolo:52553.52 km
Cvičení:4304 h 35 min

Přidat pohyb

STOBkolo

Více o STOBkolu

ki3ki

Jak psát blog?

Bez výsledků

01. 02. 2011

Skoro měsíc se snažím zlepšit svůj stravovací režim, marně.  Třetí týden bojuju se semaforky, všechno marné, všechno špatně. Odepřela jsem si všechna "lákadla" a "dobrůtky", každý den cvičím, ale výsledky nemám. Mám sto chutí s tím praštit, protože jsem jen psychicky smutná a vyčerpaná.  Začínám být protivná i sama sobě, natož okolí.  Zkusím ještě chvilku vydržet, ale bojím se, že už dlouho nevydržím a zabalím to.
Zřejmě si budu muset koupit větší oblečení a smířit se s realitou.
Nerada, ale cítím, že nemám sílu, nemám totiž výsledek. Váha si mě neváží :-), metr už vůbec ne :-).  

Hodnocení (5 hlasů):

Komentáře

Komentáře je možné psát až po přihlášení. Pokud již máte účet, přihlaste se prosím. Pokud ještě účet nemáte, registrujte se

02. 02. 2011 10:54

dolly

I já tě prosím, nevzdávej to! Proč bys měla být smutná a kupovat si větší oblečení, když to jde jinak? Vydrž alespoň ještě jeden měsíc a řiď se návodem Nadi. To by bylo, abys nezhubla !

01. 02. 2011 22:25

stajana

Nevzdávej to, byla by to škoda, už jenom proto že je nás tady spousta spolubojovnic, a moc dobře víme, jak jsou ty začátky těžké a máš od nás velikou podporu. Já jsem tady od 17. ledna a také nemám zrovna nej... pocit, že bych byla hubnoucí jednička. Ale moc se mi tu líbí a docela bych se považovala za srabíka, kdybych to vzdala. Držím palce a uvidíš, že příští "hlášení" třeba za měsíc, už bude optimističtější . :-))

01. 02. 2011 20:29

Miladaabc

Vydrž,trénuj,ale rozhodně to nevzdávej !!! Byla by to velká škoda a hlavně tady na to nejsi a nebudeš sama :-) :-)

01. 02. 2011 20:05

ki3ki

Děkuju všem za podporu, zítra si to znovu všechno projdu - znovu projdu interaktivní lekce a doporučení. Zatím to nevzdávám, díky vám všem :-)

01. 02. 2011 19:58

Aranelka

Vydrž holka ! až tá tvoje váha i tvůj mišelín pochopí, že jsi silnější než oni, hnou sebou :o) Začátky nejsou vždy snadné. I tak doporučuji se odměnit, třeba masáží. A hodně pij ! čaje, vodu s citronem ....půjde to

01. 02. 2011 19:42

tentakule

Vydrž, takovou podporu od desítek lidí se stejným problémem. Teď v zimě je to horší, aspoň já to tak cítím...chuť na energeticky bohatá jídla je velká, tělo se chce obalit tukem, aby nemrzlo...najet na zdravý životní styl nikdy není k zahození :-)

01. 02. 2011 19:16

jonasek

Vyčkej, ono to přijde...Drřím pěstičky.

01. 02. 2011 18:52

Orlicka

Nestahuj kalhoty před brodem .Chvíli trvá , než se naučíš ovládat ty semafory .Pak si zvykneš a jde to .Všem to jde dolů a opravdu lepší program nenajdeš.Uvidíš, že to zvládneš!Držím ti palce.

01. 02. 2011 18:51

lendi

Rozhodně to nevzdávej, to přijde!!! Taky pořád bojuju se zelenáním, ještě neumím tu správnou skladbu, ale chce to cvik. Zvládlo to spousta dam zde před námi, zvládneš to i Ty (a snad i já:-))

01. 02. 2011 18:47

irris

určitě to nevzávej a zapři se do toho já jsem tu už měsíc a váha jen o O,5kg a semaforky už celkem zvládám ale dá to fušku vymýšlet každý den co jíst pohohlo mě dělat si jídelníček na den dopředu večer si sednu k PC a zapíšu co asi tak budu jíst zítra můžete to upravovat tak aby to vyšlo a semaforky budou alespoň žluté zkuste to a uvidíte:-)) Držím palce a jedte dál ...J8 sice kila taky neschodila ale cítím se o moc lépe :-))

01. 02. 2011 18:45

Gladlys

Ahoj, myslím, že vzdávat to "před bojem" je škoda. Jsi tu teprve chvíli, jak píšeš zatím semaforky jak kdy...tak si dej tu šanci na změnu a nevzdávej to!!! Uvidíš, že výsledky se dostaví, jen ty musíš sama chtít a něco pro to udělat. Podporu najdeš tady u nás :-)

01. 02. 2011 18:21

bblanka

To by byla škoda to vzdát.Všichni tady Tě podpoříme a uvidíš že se to brzo zlepší a kilíčka půjdou dolů.

01. 02. 2011 18:16

zandy

Jsem tady od 18/1 a poslední týden jsem naprosto sklamala, ale nevzdám to. Pohyb mi hrozně moc pomáhá hlavně s tím, že mám dobrou náladu. Semafory se mi taky červenají víc než bych chtěla, ale je tady hodně podpory ze všech stran... to dokážeme

01. 02. 2011 17:49

sklenda

Vydrž to, stojí to za to. Přes 40 let držím různé diety, většinou jsem si počítala calorie a cvičila. Myslím si,že lepší program nenajdeš.Moc tomu nerozumím,aje věřím,že je tak propracovaný,že Ti hubnutí nemůže ublížit ani po zdravotní stránce,semaforky vše ohlídají. Nevím,jestli se stravuješ v závodní jídelně nebo v restauraci, to se nedá dobře spočítat.Je lepší vařit si doma a všechno vážit.Já jsem ohlásila obědy a když mám dlouhý víkend (jdu do pr. v sobotu ráno a vracím se v ned. večer),tak mám krabičkovou metodu. Jídelníček na 2dny si dám do krabiček anesu tašku jídla do práce,tam se mi smějí, ale už jem nad věcí. Držím Ti palce a určitě to nevzdávej. Za chvíli se budeš radovat, jestli budeš dodržovat semaforky,výsledek se musí dostavit

01. 02. 2011 17:40

Lenora

Vzdát to by bya škoda- větší naději na změnu neznám a aspoň mně to jinde a jinak nikdy nefungovalo. Každému z nás tady , které jsme už něco zhubly váha taky stagnovala- mně konkrétně zrovna tři týdny. My tě podpoříme, ale vydržet už musíš sama :-))

01. 02. 2011 17:09

Aranka86

Vydrž to, tělo si na to jenom musí zvyknout... To zvládneš. :) A navíc, velikosti taky někdy končí a nechci tě strašit, ale ve velikosti 56, kterou jsem nosila, se moc pěkných věcí sehnat nedá. Tak to nesmíš vzdát, buď tu s námi a dej tělu šanci, ono se vzpamatuje a odměnou ti budou volné kalhoty. :)

01. 02. 2011 16:46

protma

Jsem na tom jako ty, ale nechci to vzdát. Regist. před měsícem, váha se ani nehne. Semaforky svítí střídavě, někdy červeně, někdy zeleně. Když už jsem si myslela, že to trošku zvládám, přišlo nachlazení a "mé " dny a všechno je jinak. Na zeleninu nemám chuť, jogurty a pod. věci nechci kvůli zahlenění, nemají se jíst, když je člověk nachalzený, cvičit taky nemůžu. Sacharidů moc, bílkovin a tuků málo, jediné, co je zelené, jsou nápoje. Přesto to nevzdám a budu bojovat dál. Nechci větší oblečení!!!!!!

01. 02. 2011 16:17

Rekapitulace: Registrovala jste se přibližně před dvěma týdny. Jestli poctivě zapisujete do Sebekoučinku a dodržujete doporučení, to nám ukážete, až na záložce Cíle a body kliknete postupně na uvedený týden a odklikáte tlačítka na uložení bodů. Trvá to dlouho, tak sledujte nahoře kolečko Nahrávání. Tělo si někdy zvykne na nový režim až třeba po měsíci, protože si není jisté, jestli to s ním myslíte vážně. Jestli to chcete zabalit už teď, je to škoda. Lepší podporu než je zdejší, budete těžko hledat. V první fázi si dejte za cíl změnu životního stylu bez ohledu na to, co ukazuje váha a krejčovský metr. To ostatní bude následovat.

01. 02. 2011 16:16

j-kyttka

Nevzdávej!!! Rozhodně ne větší hadříky!!! Určitě se to poddá!!! Já už skoro půl roku stojím na stejné hmotnosti- pořád je to plus mínus dvě kila. a věřím v lepší zítřky.

Reklama - díky našim sponzorům můžete využívat tyto stránky zdarma

Reklama - díky našim sponzorům můžete využívat tyto stránky zdarma

Kvíz o ceny

Soutěž o produkty Meggle
Výhru je nutné si vyzvednout na Dni Zdraví 19.10.2019 v Praze v Modřanech. Více info zde
Soutěž byla ukončena. Gratulujeme vítězům: babicka Eva, oveckaLS, JanaKo

Ankety

Připravujete si domácí pomazánky?

Hlasovat