TOPlist
Sledujte nás:

Poslední článek projektu Výzva 52

Zpět

 

Došli jsme na konec. A jedna z těch nejotřepanějších frází, se kterou jste se jistě všichni z vás setkali, zní „Konec znamená nový začátek.“

Nás ve STOBu ale sousloví „nový začátek“ zase tak moc nebere. Až příliš často totiž novým začátkům dávají lidé zbytečně velkou váhu. Máme tendenci se plně spolehnout na jejich „magickou energii“ (ať už jsou to pondělky, úplňky nebo každý první den v novém roce). Potlačujeme negativní zážitky s tím, že OD TEĎ, od tohoto kýženého nového začátku, bude všechno jinak. No… a ono nebude. Velmi pravděpodobně opravdu ne. Pokud se nezamyslíme nad našimi nedostatky a plně se spolehneme na nějaký nový začátek, pak se z těchto nedostatků nemůžeme ani poučit a nemůžeme na nich pracovat. A věřte nebo ne, oni sami nezmizí.

Často ale také úplně zapomínáme, co všechno už se nám podařilo.  

Zastavte se a zamyslete se. Jak daleko už jste došli? A co všechno jste se naučili?

Ohlédněte se tam, kde jste začínali. Ačkoliv jsou Vánoce a my všichni před sebou máme jistě spoustu příjemných povinností a rodinných radostí, nevynechejte ani tuto Výzvu a ohlédněte se. V blogu a článku v Tipech pro vás najdete inspirativní příběhy a osobní cíle, které si dali účastníci Výzvy 52 na jejím úplném začátku. 

Síla pokračování

Zapomeňme pro tentokrát na slova konec a začátek. A nahraďme je slovem POKRAČOVÁNÍ.

Ať už jste s námi od začátku Výzvy 52, nebo jste se připojili nedávno, ať už se vám všechny naše Výzvy dařilo plnit (pak tedy obrovský klobouk dolů), nebo naopak tušíte, že máte hodně co zlepšovat, chtěli bychom vám vzkázat, že má cenu POKRAČOVAT.

Každý malý krok, a dokonce i jen myšlenka na to, že ho uděláte, vás posouvá dál. Proto to, prosím, nikdy nic nevzdávejte a pokračujte.

A pokračujeme i na STOBklubu

My víme, jak obrovsky cenná je podpora od okolí. Je krásné, že tady na STOBklubu existuje početná komunita vzájemně se podporujících lidí. Víme také, že právě tato komunita dělá ze STOBklubu to, čím je. Svou „troškou do mlýna“ se samozřejmě snažíme přispívat i my a budeme to dělat i v příštím roce.

Jak? Protože projekt Výzva 52 jsme si všichni z našeho týmu zamilovali a protože víme, jak nesmírně je obsáhlý (a jak náročné asi muselo být plnit poctivě všechny Výzvy), bude tu pro vás Výzva i příští rok. Od pondělí 7. 1. 2019 se do ní budete moci znovu zapojit, pilovat Výzvy, které se vám minulý rok třeba nedařily tak, jak byste si přáli, nebo dohnat ty, které jste nestihli. Obsah jednotlivých Výzev bude průběžně aktualizovaný, a tak se i ti z vás, kteří znáte Výzvu jako své boty, mohou těšit na některé novinky a překvapení.

Ale to určitě není všechno! Během roku 2019 se můžete těšit i na úplně nový malý STOBklubácký projekt, který bude tentokrát více nežli o našich tvářích o těch vašich. Bude o vašich cestách za vysněnou váhou a spokojenějším životem.

V neposlední řadě napínáme své síly na to, abychom převlékli stránku STOBklubu do nového funkčnějšího kabátku. A to teprve bude pecka!

Zkrátka, jak je vidět, i my pokračujeme. A pokračujeme moc rádi právě proto, že víme, že jste s námi (a třeba do Výzvy 52 se vás zapojilo přes 54 000!), a že naše práce má smysl.

Přejeme vám kouzelné Vánoce bez stresu a starostí a těšíme se s vámi zase v příštím roce.

Hodnocení (30 hlasů):

Komentáře je možné psát až po přihlášení.

31. 12. 2018 11:49
Díky za geniální nápad a už se těším na pokračování.
27. 12. 2018 19:06
děkuji za projekt a těším se do nového roku...a vám také přeji hodně radosti, zdraví a pohodu...
27. 12. 2018 18:39
Děkuji za přínosné články a těším se na další, ještě jednou děkuji celému stobu za to že je. Všem přeji hlavně zdraví, klid a pohodu do nového roku.
27. 12. 2018 12:38
Děkuji moc a těším se na příští rok. Přeju Vám všem v novém roce hlavně hodně zdraví a pohody.

27. 12. 2018 11:05
Děkuji za vše, co pro nás děláte a přeji úspěšný a šťastný rok 2019.
25. 12. 2018 23:31
My, co už jsme tu dlouho, víme že vaše práce má smysl a určitě s vámi vydržíme i nadále. Já za sebe moc děkuji a už se těším na další rok. Celému vašemu týmu přeji, ať je váš nový rok úspěšný jako ten letošní a ať je nás čím dál víc.
25. 12. 2018 23:13
Děkuji a už se moc těším na nový projekt.
25. 12. 2018 20:37
Nebudu zastírat, že na začátku roku mě projekt Výzva ve srovnání s Prožij rok zravě trochu zklamal. Ale po roce musím velmi ocenit jeho klady. Je jiný než ten loňský - a vůbec ne špatný. Řekla bych, že je zaměřený mnohem komplexněji, není jen o hubnutí a zdravé výživě. Potkala jsem tu spoustu skvělých lidí - virtuálně i osobně. A organizátoři projektu opravdu odvádějí spoustu práce pro nás pro všechny. Určitě mohou být s výsledkem svého snažení spokojení - a já jim děkuji a přeju hodně výdrže a zdaru i v příštím roce.
25. 12. 2018 20:32
také se těším co nového Stob přinese v roce 2019.
24. 12. 2018 22:44
Děkuji, na nový projekt se moc těším :-)
24. 12. 2018 17:42
Poslední letošní zkouškou budou vánoce. Pokud přiberu jen dvě kila proti normálu, bude to úspěch.
24. 12. 2018 12:30
Velké díky jsou na místě pro vás,organizátory mnohých aktivit,díky jimž nám pomáháte pohlédnout nejenom na naše kilečka,ale zamyslet se především nad způsobem živioa a hlavně nad svými nedostatky.
24. 12. 2018 11:58
Díky za tato slova.Obdivuji energii vedení STOBu.Pokud jsme tou energií pro vás i my, tak je to dobře a jsem ráda.Tedy vzhůru do další spolupráce :-)
24. 12. 2018 10:03
Rozhodně si ráda vše budu opakovat, protože stále mám se co učit a dávat to " do hlavy " , abych to měla zažité, automatické, trvalé.....
A na všechny novoty se moc moc těším.
Přeji v Nové roce hodně zdraví, lásky a úspěchy v Stobklubáckých projektech !!!!
24. 12. 2018 08:47
Děkuji za vše co pro nás děláte a moc se těším :-) Přeji všem krásné vánoční svátky a pohodový nový rok 2019
24. 12. 2018 06:57
Díky.Už se těším na to nové, co připravujete. Přeji krásné vánoce, pohodu, klid a hodně energie do příštího roku.
24. 12. 2018 06:53
Moc děkuji za krásná slova a už ted se těším :-)!
24. 12. 2018 05:40
Tento rok jsem ve STOBKLUBu prožila opravdu intenzivně a prošla jsem zde velikou proměnou, kterou mi mé často a většinou v dobrém ( jsou i tací, co to považují za nesmysl) připomíná. I já jsem si ke své bilanci přidala pár čísel a jsou výmluvná a skvělá. Život jde dál a je na nás aby byl takový jaký chceme. A to za nás nikdo neudělá. Jen nám v tom třeba pomůže, pootočí naši hlavu a ukáže ten správný směr. Díky všem, kteří to dělají. Je to záslužná práce
24. 12. 2018 04:46
Děkuji, děkuji a děkuji :-)! A moc se těším :-)!
24. 12. 2018 03:05
Ty čísla lidiček co se zapojili jsou wow. Těším se na nové výzvy, na pilování všeho co už vím a co je potřeba si opakovat. Jste vážně skvělý. Tak vzhůru do nových výzev

Naši partneři