TOPlist
Sledujte nás:

Datum registrace: 26. 08. 2010

Jak si nahrát profilovou fotku?

MaSka

Původní Sebekoučink

0 %
0 kg 5 kg

Již zhubnuto: 0 kg

Získané body

Tento měsíc: 0
Celkem: 4155
Zobrazit více

 

?

Jak sbírat body

Počítadlo pohybu

Můj pohyb
Chůze: 0 km
Kolo: 0 km
Cvičení: 0 h 0 min
 
Všichni uživatelé
Chůze: 134129.50 km
Kolo: 66329.00 km
Cvičení: 5575 h 8 min

Přátelé

O mně

Jsem interní lékařka, zabývající se prevencí civilizačních onemocnění, cvičitelka aerobiku, posilovacích forem cvičení s mezinárodní licencí, také s licencí na Flowin, Port de Bras a další formy cvičení.
2006-2013 lektorka a instruktorka kurzů STOB, školitelka lektorů STOB, konzultantka a koordinátorka komunitního webu www.stobklub.cz.
Dělá mi velkou radost pomáhat našim klientům, mým kamarádům k vytoužené ztrátě centimetrů a potažmo kil. Ve všem se snažím přijít na racionální jádro, s radostí sbírám a poté vyvracím ty nejnemožnější zázračné rady a zaručené recepty ohledně hubnutí, zdraví a pohybové aktivity.
Dělám doktorát na Fakultě tělesné výchovy a sportu na téma pohybové aktivity u žen a také na FTVS UK vyučuji zahraniční studenty. Přednáším a publikuji na domácích i zahraničních odborných fórech.

Jsem členka těchto odborných společností:
Česká kardilogická společnost
Evropská kardiologická společnost
European College of Sport Science
Česká obezitologická společnost

Na základě mých zkušeností jsem s velkou radostí v roce 2013 založila společnost Pro Fit Institut s.r.o. (www.profitinstitut.cz), která se zabývá nastavením a udržením aktivního životního stylu při sedavém zaměstnání a nejenom tím.

Kvíz o ceny

Soutěž o produkty Meggle
Soutěž byla ukončena, gratulujeme výhercům. Výhru je nutné si vyzvednout na Dni Zdraví 22.10.2022 v Praze na Pankráci. Více info zde

Ankety

Jaké nové recepty byste chtěli na STOBklubu?

Naši partneři