TOPlist
Sledujte nás:

Datum registrace: 31. 12. 2010

Jak si nahrát profilovou fotku?

lucciiee

Původní Sebekoučink

0 %
0 kg 5.4 kg

Již zhubnuto: -0.6 kg

Získané body

Tento měsíc: 0
Celkem: 12291
Zobrazit více

 

?

Jak sbírat body

Počítadlo pohybu

Můj pohyb
Chůze: 0 km
Kolo: 0 km
Cvičení: 0 h 0 min
 
Všichni uživatelé
Chůze: 131836.28 km
Kolo: 65951.90 km
Cvičení: 5453 h 37 min

Přátelé

Stob skupiny

 

?

Jak se připojit ke skupině

O mně

Ahoj, jmenuji se Lucie! :D Je mi 23, jsem studentkou biologie, milovnicí zdravého stravování, cvičení a mimo jiné i milovnicí mého přítele, psa, druhého psa, hudby, čaje a cestování! :DD :P

Na Stobu straším především díky úžasnému programu - sebekoučinku - který je mým velkým pomocníkem při honbě za zdravým životním stylem. Pomohl mi shodit 6 kilo a teď, když už se ve vlastním těle cítím relativně dobře, (vždycky by mohlo být líp) :D si chci váhu hlavně udržet a vyrýsovat postavu nějakým tím cvičením.

Jako mnohá z vás jsem si zamilovala Jill <3 s 30 days shred to vše začalo, bylo mým každodenním chlebem, v poslední době cvičím kromě jejích jiných workoutů i "pomalejší" Yoga meltdown a začínam koketovat i s jiným podobným rádoby po koberci se válejícím cvičením :) nabíjí mě to!!!

Co na sobě nenávidím je puntičkářství, sklony k perfekcionismu a vlastnost (nevím jak tomu říct) :D "všechno, nebo nic"...a tu asi nenávidím nejvíc i z hlediska stravování.

Držte mi prosím palce, ať mám natolik pevnou vůli, že se vydržím zdravě stravovat až do fáze, kdy mi to bude naprosto přirozené. A taky ať si vysportuju tělo, jaké si přeji..

Samozřejmě všem vám tady taky držím pěsti a zároveň gratuluji k obrovským úspěchům, jste pro mě jedna obrovská motivace!!!

Kvíz o ceny

Soutěž o produkty Meggle
Soutěž byla ukončena, gratulujeme výhercům. Výhru je nutné si vyzvednout na Dni Zdraví 22.10.2022 v Praze na Pankráci. Více info zde

Ankety

Jaké nové recepty byste chtěli na STOBklubu?

Naši partneři